Kuruluş Osman 29. Bölüm İzle!

Kuruluş Osman 29. Bölüm İzle!
Kuruluş Osman 29. Bölüm İzle; 14 Ekim Çarşamba akşamı 29. Bölümüyle ekranlara gelen Kuruluş Osman Dizisinin 29. Bölümünü canlı tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Kuruluş Osman 29. Bölüm İzle; Oyuncu kadrosunda Burak Özçivit, Nurettin Sönmez, Ragıp Savaş, Özge Törer, Yeşim ceren Bozoğlu ve Cüneyt Arkın’ın rol aldığı Kuruluş Osman Çarşamba akşamı saat 20.00’da Atv’de ekranlara geliyor. İkinci sezonu olan ve başladığı günden itibaren Çarşamba günlerini domine eden ve liderliği şu ana kadar hiçbir yapıma kaptırmayan Kuruluş Osman bu sezona da hızlı başladı ve yine aldığı reytinglerle hem yapımcısının hem de kanalının yüzünü güldürdü. Özellikle bu sezon transfer ettiği flaş oyuncularla adından hemen her gün söz ettiren dizi Osmanlı Devleti’nin kuruluş yıllarını ve yaşanan olayları hikayeleştirerek ele alıyor. Bu akşamda yine heyecanlı bir bölümle ekrana gelen dizi seyircinin büyük beğenisini kazanmış durumda.

Kuruluş Osman Son Bölümde Neler Yaşandı?

Sezonun ilk bölümü olan 28 bölümünde yine seyircisini nefessiz bir bölümle ekrana kilitleyen Kuruluş Osman’da Osmen Bey babasını ziyarete giderken kendisine kurulan tuzağa düşmüştür. Tuzaktan kurtulmak için mücadele eden Osman bey’in başı büyük derttedir. Öbür taraftan Kayı Obası da tehdit altındadır. Obaya saldırı planlayan Nikola nasıl bir yol izleyecektir. Tüm bunların cevabının bulunacağı ve heyecanın bir an bile eksik olmayacağı Kuruluş Osman 29. Bölüm bu akşam ekranlara geliyor.

Kuruluş Osman 29. Bölümde Neler Olacak?

Atv’nin reyting rekortmeni dizisi Kuruluş Osman sezona hızlı bir giriş yaparak seyircisini heyecanlandırırken Osman Bey kendisine kurulan tuzağa düşmüştür. Osman Bey tuzaktan kurtulmak için mücadele ederken Kayı Obası’da ciddi bir tehdit altındadır. Nikola ve Flatyos Kayıların Obasına gelirken planladıkları nedir? Osman Bey’in kardeşi Savcı Bey Osman Bey’in olmadığı zamanlarda nasıl hareket edecektir? Osman Bey kendisine kurulan ölümcül tuzaktan kurtulabilecek midir? Bütün bunların yanında Ertuğrul Bey oğlu Osman’ı bulabilmek için nasıl bir yol izleyecek? Bala Hatun Osman Bey’in yokluğunda neler yaşayacak? Bu ve benzeri pek çok sorunun cevabının verileceği Kuruluş Osman’ın 29. Yeni bölümü bu akşam ekranlara geliyor.

Kuruluş Osman’ın 29. Yeni bölümünü tek parça izlemek ve diziyle dair gelişmeleri takip edebilmek için canlitv.com adresini takip edin.

14-10-2020
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar