Kuruluş Osman 42. Bölüm İzle

Kuruluş Osman 42. Bölüm İzle
Kuruluş Osman 42. Bölüm İzle; 20 Ocak Çarşamba akşamı 42. Bölümüyle ekrana gelen Kuruluş Osman’ın 42. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Kuruluş Osman 42. Bölüm İzle; Başrollerinde Burak Özçivit, Nurettin Sönmez, Ragıp Savaş, Erkan Avcı, Yeşim Ceren Bozoğlu, Seçkin Özdemir ve Seray Kaya’nın rol aldığı Kuruluş Osman bu akşam 42. Bölümüyle saat 20.00’da Atv ekranlarında seyirciyle buluşuyor. Dönem dizisi olan ve Çarşamba akşamlarının en çok seyredilen yapımı olan Kuruluş Osman her hafta seyircisine hem gerilimi hem de aksiyonu aynı anda yaşatarak zirvedeki yerini koruyor. Osmanlı Devleti’nin ilk kuruluş yıllarını ve Osman bey’in hikayesini anlatan dizi özellikle savaş sahneleriyle ve Kayı Obasındaki beylik mücadelesiyle seyirciyi ekrana bağlamayı başarıyor. Son bölümlerde Ertuğrul Bey’in ölümüyle beyliğe geçen Osman’ın yeni dönemini konu edinecek olan Kuruluş Osman Çarşamba akşamlarının en çok izlenen dizisi olmaya devam ediyor.

KURULUŞ OSMAN SON BÖLÜM TEK PARÇA FUL İZLE!

Babası Ertuğrul Bey’in ölümüyle beyliğin başına geçen ve artık tam anlamıyla Kayı Obasının Bey’i olan Osman beyliğinin düzenini ve nizamını kurmak için harekete geçerken aynı zamanda tarihten gelen beylik alametlerini de almak için harekete geçer. Ancak bu sırada zehirlenen Bala Hatun Osman Bey’i fazlasıyla üzer. Amcası Dündar Bey’in yaptıkları ise Osman Bey’in artık sabrını taşırmıştır ve amcasını cezalandırmaya karar verir.

Kuruluş Osman 42. Bölümde Seyirciyi Neler Bekliyor?

Atv ekranlarında Çarşamba akşamları ekrana gelen ve bu akşam 42. Bölümüyle seyirciyle buluşacak olan Kuruluş Osman’da Osman bey devri resmen başlamıştır. Osman bey’in çağrısı üzerine Kayı obasına gelmek üzere olan Türk Beyleri’ni şehit eden Flatyos’a karşı amansız bir mücadeleye girişecek olan Osman şehitlerin intikamını almak için canını ortaya koyacaktır. Osman Bey ilk hedef olarak İnegöl Kalesini belirler ve Nikola’nın planını ortadan kaldırmak için zekice bir plan yapar. Bu arada Osman’ın amcası Dündar Bey her ne kadar beylikten vazgeçmiş görünse de alttan alta yeğeni için tuzaklar kurmaktadır. Şehit edilen Türk Beylerinin intikamını almak için yola çıkan Osman Bey ve Alplerle Bizans ordusunun ölümüne girdiği mücadele nasıl sonuçlanacaktır. Bu mücadele Osman ve Beyliğinin sonu mu olacaktır yoksa Beyliğin ilk ve kesin zaferiyle mi sonuçlanacaktır? Kuruluş Osman aksiyıon dolu bir bölümle bu akşam saat 20.00’da Atv’de ekranlara geliyor.

20-01-2021
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar