Leke dizisi final mi yapıyor?

Leke dizisi final mi yapıyor?
Tarih: 2019-06-13
Leke dizisi final mi yapıyor? Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Leke seyircisine kötü haber! Leke dizisi ekranlara veda mı ediyor?

 Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Leke, seyircisini üzen haberi verdi. Leke dizisinden üzücü haber. Leke dizisi ekranlara veda mı edecek? Leke dizisi final mi yapıyor? Birbirinden başarılı isimlerin yer aldığı Leke tutmadı mı? Leke, reyting sıralamalarında kaçıncı sırada?

Geçtiğimiz sezon ekranlarda yayınlanmaya başlayan Leke dizisi, istediği başarıyı yaklayamadığını daha önce de ifade etmişti. Ancak yaz dizilerinin başlasıyla ekranlara veda eden diziler arasında Leke yer almadı. Yayın hayatına devam eden Leke dizisi, bayram sonrasında da reytinglerde üst sıralarda yer alamayınca ekranlara veda etme kararı aldı. Peki Leke dizisi final mi yapacak? Leke dizisi ne zaman final yapacak? Leke dizisi bitecek mi? İşte Kanal D ekranlarının dizisi Leke ile ilgili tüm merak edilenler...

TIMS & B Productions öncülüğünde ekranlara getirilen Leke dizisinin yönetmen koltuğunda MEtin Balekoğlu ve Şenol Sönmez yer alırken, senaryosunda ise Yıldız Tunç, Su Ersöz ve Derem Arpacı bulunmaktadır. Yapımcılığını da Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın üstlendiği Leke'nin çekimleri İstanbul'un çeşitli semtlerinde gerçekleştirilmektedir. 

Başrollerinde Burak Sevinç ve Melis Sezen'in yer aldığı Kanal D ekranlarının dizisi LEke oyuncu kadrosunda, Selen Uçer, Tolga Güleç, Mehmet Bozdoğan, Nail Kırmızıgül, Tuğçe Açıkgöz, Ferdi Sancar, Lale Başar, Selahattin Paşalı, Tuna Kaba, Yağmur Özbacmacı Mermer, Ziya Çiçek, Serap Öner, Aslı Turanlı, Mert Asutay ve daha bir çok başarılı isim yer almaktadır.

Leke dizisi final mi yapıyor?

Kanal D ekranlarında seyircisi ile buluşan sevilen dizi Leke, diğer sezon dizilerinin aksine sezon finali yapmayarak son kez reytinglerde ilk sıralara yerleşmeyi hedefledi. Ancak yayınlanan sopn bölümde gördüğümüz üzere Leke dizisi istediği başarıyı yakalayamayarak ekranlara veda etme kararı aldı. Peki Kanal D'nin Leke dizisi final mi yapacak? Leke dizisi final bölümü ne zaman? Sevenlerinin oldukça üzüleceği bu haberi veren dizi bayram sonrasında ekranlara veda edeceğini açıklamıştı. Ancak Leke dizisi final bölümünün ne zaman yayınlanacağı henüz kesinleşmedi. Leke final bölümnü yayın tarihi netleştiğinde bizlerde siz değerli misafirlerimiz ile anında paylaşmayı umuyoruz...

TRT 1 izle
Star Tv izle
NTV izle
TRT Haber izle
Haber Türk izle
CNN Türk izle
TRT Spor izle
Show Tv izle
Etiketler
Yorumlar