Leyla ile Mecnun’un İsmail Abisi Serkan Keskin hangi diziyle ekranlara dönüyor?

Leyla ile Mecnun’un İsmail Abisi Serkan Keskin hangi diziyle ekranlara dönüyor?
Leyla ile Mecnun’un İsmail Abisi rolüyle adını unutulmazlar arasına yazdıran Serkan Keskin, Fox Tv’nin hangi iddialı dizisinde görev yapacak?

Başrolünde öğretmen karakteriyle İlker Kaleli'nin yer aldığı uyarlama Öğretmen dizisi, kadrosuna yeni yeni isimler katmaya devam ediyor. Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan Öğretmen dizisi usta tiyatrocu Serkan Keskin’i ekibe dahil ederek çıkış yaptı. Serhat Kılıç, Ceren Moray gibi usta oyuncularla el sıkışan Medyapım uzun süredir ortalıkta görünmeyen Serkan Keskin ile de anlaştı. Leyla ile Mecnun’un İsmail Abisi rolüyle adını unutulmazlar arasına yazdıran Serkan Keskin, Fox Tv’nin iddialı dizisinde görev yapacak. Şimdi detaylar.

Leyla ile Mecnun’un İsmail Abisi Serkan Keskin hangi diziyle ekranlara dönüyor?

Birbirinden pahalı prodüksiyonlarla dikkat çeken Fatih Aksoy'un Medyapım ortaklığında Fox Tv için hazırladığı uyarlama dizi Öğretmen, yayınlanacağı gün için geri sayım yapıyor. Mr. Hiiragi's Homeroom adlı diziden uyarlanan Öğretmen dizisine epeydir ekranlardan uzak kalan Serkan Keskin’in de katılması diziseverler için sürpriz oldu. Çünkü efsane dizi Leyla ile Mecnun dizisinin ağır İsmail Abisi Serkan Keskin, usta isimlerle ekrandan hayranlara efsane repliklerini yapma şansı bulacak. canlitv olarak Serkan Keskin’e başarılar diliyoruz.

Öğretmen Dizisi Konusu Nedir?

Japonya’da NTV kanalında yayınlanan Mr Hiiragi’s Homerrom adlı diziden uyarlanan Öğretmen dizisi bir Fatih Aksoy ve MedYapım projesi. Sınıfında sanat derslerine giren ve aynı zamanda sınıf öğretmeni de olan bir öğretmenin sınıfını mezun etmesine ramak kala öğrencilerini rehin almasıdır. Bir anda olayların karışır ve herkes neye uğradığı şaşırır.

Serkan Keskin kimdir?

1977 İzmit doğumlu oyuncu, İzmit Şehir Tiyatrosu bünyesinde ve Akademi İstanbul'da tiyatro eğitimi aldı. 2002 yılında kurulan Semaver Kumpanya'ya katılarak uzun süre yönetmen hatta oyuncu olarak görev yaptı. Çaylak isimli diziyle dizi sektörüne adım atan Serkan Keskin, çeşitli dizi ve filmlerde rol aldı. Onu unutulmaz oyunculardan biri haline getiren 2011 yılında TRT1 ekranalrınd ayayınlanan Leyla ile Mecnun dizisinde canlandırdığı “İsmail Abi” karakteridir. Öyle ki bu dizide gösterdiği performansla  32. İsmail Dümbüllü ödülünü aldı.

Aldığı Ödüller:

2018 – Magazin Gazetecileri Derneği Altın Objektif Ödülleri – En İyi Erkek Tiyatro Oyuncusu

2015 – 20. Sadri Alışık Oyuncu Ödülleri – En İyi Erkek Oyuncu – İtirazım Var

2014 – 33. İstanbul Film Festivali – En İyi Erkek Oyuncu – İtirazım Var

2014 – 51. Altın Portakal Film Festivali – En İyi Erkek Oyuncu – İtirazım Var

2014 – 21. Altın Koza Film Festivali – En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu – Silsile

2012 – 32. İsmail Dümbüllü Ödülü

14-01-2020
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar