Manavgat yangınında çiftliği yanan Tuğba Özay felç geçirdi

Manavgat yangınında çiftliği yanan Tuğba Özay felç geçirdi
Ünlü manken Tuğba Özay'ın Manavgat'ta çıkan yangınlarda evi ve çiftliği yandı. Manavgat yangınında çiftliği yanan Tuğba Özay felç geçirdi. İşte Tuğba Özay'ın son durumu…

Manavgat'ta meydana gelen yangınlar tüm gün ve gece boyunca sürdü. Yangınlarda büyük bir ormanlık alan yok olurken alevler şehre kadar ulaştı. Çıkan yangınlara müdahale edilse de rüzgarın da etkisiyle kısa sürede büyük bir alan küle döndü. Yangınlar sabaha kadar yapılan müdehalelerle ancak kontrol altına alınabildi. Manavgat'ta evi ve çiftliği olan Tuğba Özay da gün boyuncu sosyal medya hesabından yardım talebinde bulundu. Birçok video çeken Tuğba Özay zaman zaman gözyaşlarına hakim olamadı.

Tuğba Özay felç geçirdi, kolları tutmuyor

İstanbul'da olan Özay sabah erken saatlerde uçakla Manavgat'a gitti. Manavgat'ta gördükleri karşısında şoka giren Tuğba Özay araçtan çektiği videolarda haykıra haykıra ağladı. Evi, çiftliği ve hayvanları yangında zarar gören Tuğba Özay bir şok yaşıyordu. Bir süre sonra Özay bu kez hastaneden video çekti. O videolarda felç geçirdiğini söyleyen Tuğba Özay hastanede de gözyaşlarına boğuldu. Hastanede sedyede çektiği görüntülerde ağlayan Tuğba Özay, felç geçirdiğini ve kollarının tutmadığını söyledi.

Tuğba Özay'ın Manavgat'taki evi yandı

Ünlü manken Tuğba Özay iki gündür Manavgat'ta süren yangınlar nedeniyle yoğun duygu geçişleri yaşıyor. Çok sayıda video ve sosyal medya paylaşımıyla yetkililere seslenen Tuğba Özay bugün Manavgat'ta hastaneye kaldırıldı. Evi, çiftliği ve hayvanları yangından zarar gören Tuğba Özay sağlık durumu da kötüleşti. Felç geçirdiğini söyleyen Özay, "Ben felç geçirdim arkadaşlar. Her yer yandı, her şeyimiz çiftliğimiz, evimiz her şey... Dünden beri yalvarıyorum destek istiyorum. Ben felç geçirdim kollarım hiçbir yerim tutmuyor" dedi.

Her yer yanıyor çiftliğimiz, evimiz, köyümüz

Tuğba Özay, dünden beri sosyal medya hesabından yalvararak çağrılarda bulunuyordu. Zaman zaman isyan eden zaman zaman gözyaşlarına boğulan Tuğba Özay, "Yanıyoruz. Çiftliğimiz yanıyor, her yer yanıyor. Ne olur sesimizi duyurun. Şu an Manavgat'a yetişmeye çalışıyorum, ne olur sesimizi duyurun. Bütün devlet yetkililerine sesleniyorum, her yer yanıyor çiftliğimiz, evimiz, köyümüz…" ifadelerini kullanmıştı. Manavgat'ta başlayan orman yangın kısa sürede büyük bir alana yayılmıştı. Yapılan müdahaleler sonucu ancak sabaha karşı kontrol altına alınan yangında birçok ev de hasar gördü.

29-07-2021
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

Belgesel, dizi, sinema, televizyon programlarında çeşitli görevler alan Metin Caba, uzun süredir medya sektöründe yer çalışmalar yapıyor. C .. devamı.. mail
Yorumlar