Funda Eryiğit'in yerine kim geliyor? Son Yaz'a dahil olan kadın oyuncu belli oldu!

Funda Eryiğit'in ardından Son Yaz'a dahil olan kadın oyuncu belli oldu!
Fox Tv'de ilk sezonuyla büyük ses getiren Son Yaz dizisinin başrol oyuncusu Funda Eryiğit dizinin sezon finalinde senaryo gereği ölerek diziden ayrılmıştı. Peki yerine kim geliyor?

Fox Tv'de yayınlanan Son Yaz dizisinden ayrılan Funda Eryiğit'in yerine gelecek kadın oyuncu belli oldu.

İlk sezonuyla gerek reytinglerde gerekse sosyal medyada büyük ilgi toplayan, yayınlanan her bölümüyle ses getirmeyi başaran Son Yaz dizisi ekrana gelen sezon finali bölümüyle ağızları açık bırakmış, dizinin ana karakterlerinden biri olan Funda Eryiğit'in hayat verdiği 'Canan' karakterinin senaryo gereği ölerek diziden ayrılması izleyicide büyük şaşkınlık yaşatmıştı. Güçlü bir kadın karakterine hayat veren 'Canan' karakterinden sonra herkesin aklında "karakterin boşluğunun nasıl doldurulacağı" vardı. Dizinin yeni sezonuna dair ayrıntılar günyüzüne çıkmaya başladı.

SON YAZ DİZİSİNDE FUNDA ERYİĞİT'İN YERİNE GELEN OYUNCU BELLİ OLDU

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre yeni sezon hazırlıklarına başlanan Son Yaz dizisine başarılı oyuncu Birce Akalay dahil oluyor.

Birce Akalay'ın 'Sare' karakterine hayat vereceği iddia ediliyor. İstihbarat uzmanı olarak diziye dahil olacağı bilinen 'Sare' karakterinin Selim'le duygusal bir yakınlık yaşayıp yaşamayacağı henüz gizemini koruyor.

SON YAZ BAMBAŞKA BİR SEZONLA GELİYOR

Başarılı bir sezonu geride bırakan Son Yaz'ın sezon finali bölümünde Funda Eryiğit, Olgun Toker, Erdem Şanlı,Şebnem Dönmez ve Emre Karayel diziye veda eden isimler oldu.

Alperen Duymaz, Ali Atay, Hafsanur Sancaktutan ve Birce Akalay'ın ana karakter olarak devam edeceği yeni sezonda neler yaşanacağı da büyük merak konusu.

Sezon finali bölümünde yaşananların ardından yeni sezonda zaman atlamasına gidileceği tahmin ediliyor. Aynı zamanda dizinin çekim yerleri de değişecek. İlk sezonun neredeyse tamamı Çeşme'de çekilirken, ikinci sezonda dizi İstanbul'da çekilecek.

İzleyici bu kadar başarılı oyuncunun bir anda senaryo dışında kalmasından endişeli. Böyle bir değişim yeni sezonda Son Yaz'ı nasıl etkiler bilinmez ama güçlü senaryosuyla her bölümünde izleyiciyi ters köşe yapmayı başaran dizinin yeni sezonda da büyük başarılara imza atması bekleniyor.

29-07-2021
Yazar Hakkında
Merve Temel

Merve Temel

Merve, Kocaeli'nin Gebze ilçesinde 1994 yılında dünyaya geldi. Gebze Endüstri Meslek Lisesi Grafik Tasarım bölümünden 2012 yılında mezun ol .. devamı.. mail
Yorumlar
Etiketler