Maria ile Mustafa 13. Bölüm İzle!

Maria ile Mustafa 13. Bölüm İzle!
Maria ile Mustafa 13. Bölüm İzle; 29 Kasım Pazar 13. bölümüyle ekrana gelen Maria ile Mustafa dizisinin 13. Bölümünü canlı tek parça ve ful izlemek için detaylar haberimizde!

Maria ile Mustafa 13. Bölüm İzle; Oyuncu kadrosunda Hilmi Cem İntepe, Jessica May, Tamer Levent, Rahmi Dilligil, Alpay Atalan ve Ezgi Çelik’in rol aldığı sezonun flaş yapımlarından Maria ile Mustafa 29 Kasım Pazar akşamı saat 20.00’da Atv’de ekranlara geliyor. Başladığı günden itibaren ortalama bir seyirci kesimine hitap eden ve bekleneni çok da karşılayamayan Maria ile Mustafa her bölüm hikayesinin üzerine koyarak ilerliyor. Yabancı bir kadınla bir Türk’ün aşkını ele alan ve buna engel olmak isteyen kişilerin hikayesini konu alan dizi bu akşam yine yeni bir bölümüyle ekranlara geliyor. Heyecanlı ve aksiyom dolu sahnelerin yer alacağı bölüm yeni gelişmelere sebep olacak gibi görünüyor.

Maria İle Mustafa Son Bölümde Neler Yaşandı?

Maria ile Mustafa dizisinin yayınlanan son bölümünde Galip Mustafa’ya bir ders vermek ve ona bir bedel ödetmek için Maria’yı kaçırmıştır. Mustafa büyük çabalar sonunda Maria’yı kurtarmayı başarır anacak bu eylem Maria’nın bazı kararlar almasına sebep olmuştur. Maria kaçırılma sonrasında büyük bir karar alır. Mustafa bu kararı öğrenince şok olmuştur. Maria ile Mustafa’nın yayınlanacak son bölümünde heyecan daha da tırmanırken iki aşığın bir araya gelmesi mümkün olacak mı?

Maria İle Mustafa 13. Bölümde Seyirciyi Neler Bekliyor?

Mustafa Maria’nın bebeği aldırdığını ve memleketine döneceğini öğrenir. Mustafa bebeğinin aldırılması karşında şok olmuştur bunu kabullenecek ve Maria’yı affedebilecek midir? Nadire ise Nihat’ın kendisinden uzaklaşma sebebinin hastalık olduğunu öğrenmiştir. Bu durum karşında Nihat’ın verdiği sert tepki nadire için adeta büyük bir şok olacaktır. Bu arada Nisan konağa yerleşmiştir ve konakta zor zamanlar onu beklemektedir. Bu arada Gonca boşanmak zorunda kalmıştır ve Maria’ya karşı inanılmaz bir öfke duymaktadır. Gonca Maria’ya karşı iyice bilenmiştir ve onun ortadan kalkmasını istemektedir. Galip’le yapacağı ortak plan sonrası her şey değişecektir. Maria’yı bekleyen büyük tehlike nedir ve Mustafa bu durum karşısında ne yapacaktır. Maria ile Mustafa bu akşam yeni bir bölümle ekranlara geliyor.

Maria ile Mustafa Dizisinin yayınlanacak 13. Bölümünü canlı tek parça izlemek ve diziyle gelişmelerden haberdar olabilmek için canlitv.com adresini mutlaka takip edin.

29-11-2020
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar