Maria İle Mustafa 8. Bölüm İzle!

Maria İle Mustafa 8. Bölüm İzle!
Mustafa'nın öldüğü gerçeğine inandırılmak istenen Maria Msutafa'ya ulaşabilecek mi? Detaylara Maria İle Mustafa 8. Bölüm İzle! haberimizden ulaşabilirsiniz!

Başrollerinde Hilmi Cem İnteme, Jessica May ve Tamer Levent'in yer aldığı Atv'nin zirve dizilerinden biri olan Maria ile Mustafa son bölümü ile bu akşam yayınlanacak.  NTC Medya tarafından yapılan Faruk Teber yönetmenliğinde Çekilen Maria İle Mustafa, Kolombiyadan babasından kalan mirası bulmak için Ürgüp'e gelen Maria ile ailesinin isteği biri ile evli olmasına rağmen Maria'a 'ya aşık olan Mustafa'nın imkansıza yakın aşkını anlatan dizide aynı adama aşık İki kadın, biri ile mecburen evli birisi ilede nikahsız yaşayıp aşık olan adam ve aile büyüklerinin kördüğüm olduğu, karmaşık  ilişkilerinin yaşandığı Maria ile Mustafa 8. bölüm izlemek için bağlantı linkine tıklayarak yeni bölüme ulaşabilirsiniz.

MARİA İLE MUSTAFA 8. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Maria İle Mustafa 8. Bölüm İzle! Çekimleri Kapadokyada yapılan, başrollerinde Hilmi Cem İntepe, Tamer Levent ve Jesicca May'in paylatığı ATV'nin sevilen ve dizisi MAria İle Mustafayeni bölümde neler olacak? Geçtiğimiz hafta başına talihsiz bir kazan gelen Mustafa'nın  gerçekten öldüğüne Maria inanacak mı? Detaylar haberimizde!

Geçtiğimiz hafta Gonca'nın Maria ile sevdiği adamı ayırmak için kurduğu oyun ayaklarına dolanır. Mustafa oyununa gelerek canı ile mücadeleeder. Gonca bu kadarını tahmin etmemiştir. Hemen plan değişkliği yaparak Mustafa'yı bir bağ evine kaldırır. Tuttuğu adamlarada sus payı vererek tehtit ederek susturmaya çalışır. Maria Kudret tarafından odasına kilitlenir. Tüm olanların sebebinin o olduğu düşünülür. Üstelik soylarının devam edeceği  bebek Maria'nın karnındadır. Maria eğer ülkesine giderse Kudret soyunu devam ettirecek o torunun yüzünü görememkten korkar. 

Gonca'da sık sık Maria'nın yanına gelerek sanki dostmuş gibi onu buradan kurtaracağını , bebeğini kendi ülkesinde doğuracağına inandırmaya çalışır. Mustafa için evde yas tutulmaya başlanmıştır bile. O kazada öldüğü düşünülse de Maria buna kalbinden inanmaz. El mahkum konaktan kaçacakken Gonca'nın evde gizli kaçak konuşmalarına şahit olur. Son anda onutakip etmeye karar verir ve gördükleri hayatını değiştirecek türdendir. Gonca'nın Mustafa'yı sakladığı gerçeğine ulaşır. Bu gerçek Maria'nın sonu mu olacaktır. Sevdiği adama böyle bir suikast düzenleyen Gonca Maria'ya neler yapacaktır? Hepsi ve daha fazlası bu akşam yayınlanacak Maria İle Mustafa 8. Bölüm İzle linkinden ulaşabilirsiniz. 

25-10-2020
Yazar Hakkında
Aslı Vural

Aslı Vural

1992 yılında dünya gelmiştir. Uzun yıllardır editörlük yapmaktadır. .. devamı.. mail
Yorumlar