MasterChef Yarışmacısı Survivor’a  Katıldı!

MasterChef Yarışmacısı Survivor’a  Katıldı!
Tv 8'in heyecanla beklenen yarışma programı Survivor'un başlamasına az bir süre kala adaylar bir bir açıklanmaya başladı. Son olarak MasterChef Yarışmacısı Survivor'a katıldı.

Tv 8’de 16 Şubat’ta ilk bölümüyle ekrana gelmeye hazırlanan Survivor yayın için hazırlanıyor. Bu sene ünlüler ve gönüllüler arasında yaşanacak rekabetin adayları bir bir belirleniyor. Gönüllüler takımını oluşturacak adaylar için bazı şehirlerde toplantı ve görüşmeler düzenleyen yarışmanın yapımcıları bu aday belirleme görüşmelerini tamamladılar. Şimdilik gönüllüler kadrosunda kimlerin olduğu açıklanmazken yarışmanın ünlüler tarafında ise hemen her gün yeni bir isim açıklanıyor ve açıklanan her isim seyircide heyecanı daha da artırıyor. 16 Şubat’ta ilk bölümüyle ekrana gelecek Survivor 2020 için az bir zamanın kaldığı Survivor 2020’nin ünlüler kadrosuna katılan son ismin ise yine Tv 8’de daha önce MasterChef Türkiye’de yarışan bir aday olduğu açıklandı. Seyirciyi heyecanlandıracak ve yarışmaya bambaşka bir hava katacak olan bu adayla ilgili detaylar aşağıda.

MasterChef Türkiye’den Survivor 2020’ye Bomba Transfer!

Survivor 2020’nin Ünlüler kadrosuna katılan son aday öyle bir isim ki duyar duymaz “Oooo” diyeceğinize emin gibiyiz. Bu isim tine Tv 8’de bu sezon ekrana gelen ve hal ve hareketleriyle seyirci tarafından çok sevilen ve yaptığı yemeklerle de jüriyi şaşırtan bir isim. Üstelik hemen her bölümde ağızlara peleseng olan “BUM” sözüyle akıllarda oldukça çok yer edindi. Evet Yasin Obuz’dan bahsediyoruz. masterChef’in en dikkat çeken isimlerinden olan ve herkesi kendisine hayran bırakan MasterChef Yasin Obuz bundan sonra Survivor 2020’nin Ünlüler takımında diğer adaylar Ersin Korkut, Uğur pektaş ve Tayfun Erdoğan’la birlikte yer alacak. Renkli kişiliği ve hareketli yapısı ile Survivor 2020 Ünlüler kadrosunun en çarpıcı ismi olacağı kesin gibi görünen Yasin Obuz bakalım MasterChef’te gösterdiği başarıyı Survivor 2020’de gösterebilecek mi?

Yasin Obuz Kimdir?

MasterChef Türkiye’de yarışan ve tüm Türkiye’nin sevgisini kazanan ve şimdi de Survivor 2020’de Ünlüler kadrosunda yer alan Yasin Obuz ailesiyle birlikte Antalya’da yaşasa da aslen Diyarbakırlıdır. MasterChef Türkiye için İstanbul’a yerleşen Obuz üniversite eğitimini Spor Akedemisi bölümünde tamamlamıştır. Daha önce başka programlara da katılan Yasin obuz özellikle MasterChef’te gösterdiği performansla dikkatleri çekmiştir. Halen İstanbul’da bir pilavcı dükkanı bulunan Yasin Obuz 32 yaşındadır.

03-02-2020
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar