Masumlar Apartmanı 56. Bölüm İzle

Masumlar Apartmanı 56. Bölüm İzle
TRT1 in sevilen dizisi Masumlar Apartmanı her Salı akşamı yeni bölümü ile ekranlara gelmeye devam ediyor. 1 Şubat Salı akşamı Masumlar Apartmanı 56. Bölüm Canlı İzle

Yazar Gülseren Budayıcıoğlu’nun eserinden uyarlanan Masumlar Apartmanı 56. yeni bölümü ile bu akşam ekranlara gelecek. Yapımcılığını OGM Pictures’ın ve senaristliğini Deniz Madanoğlu ile Rana Mamatlıoğlu’nun üstlendiği, psikoloji ve dram türünde dizinin yönetmen koltuğunda Çiğdem Bozali oturmakta. Oyuncu kadrosunda ise; Ezgi Mora, Birkan Sokullu, Merve Dizdar, Metin Coşku, Gizem Katmer, Uğur Uzunel, Tansel Öngel, Melisa Şenolsun, Aslıhan Gürbüz ve Atilla Şendil yer alıyor. 1 Şubat’ta ekranlara gelecek yeni bölümünü internet üzerinden izlemek isteyen izleyiciler en kolay nereden izleyebileceklerini araştırmaya başladılar. Reytingleriyle zirvede yer almayı başaran dizi Masumlar Apartmanını sizde online olarak izlemek isterseniz, Canlı Tv adresinden izleyebilirsiniz. Masumlar Apartmanı 56. Bölüm Canlı Full Hd İzle izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın. 

Masumlar Apartmanı Yeni Bölüm (56. Bölüm) İzle

 Masumlar Apartmanı 1 Şubat’ta ekranlara gelecek yeni bölümünde, Han, Ceylan’la birlikte babasını bulmak için yola çıkar. Mazo’nun, babasına zarar verebileceği düşüncesi, onu kendini kaybetme noktasına getirir. Endişelenmesinler diye Safiye ve Gülben’e yalan söylemiştir ancak Safiye ikna olmaz ve Naci’yle birlikte alelacele otelden ayrılırlar.


Gülben ise, Esat’ın ısrarını kıramayıp birkaç gün daha otelde kalmayı kabul eder. Han, Mazo’nun babasını nereye kaçırmış olabileceğini düşünürken, gelen bir telefonla babasının yerini öğrenir. Sonunda babasına sağ salim ulaşır ancak asıl mücadele daha yeni başlıyordur.


Bu sırada Safiye, Naci’yle evliliğinin sağlam temellerle başlaması için kendini aşan bir karar alır. Naci ise otelde yaşadığı atağın endişesi içindedir. Mazo’nun oyunu giderek acımasızlaşırken, Han, Mazo’nun kim olduğunu çözebilmek için hafızasının sınırlarını zorlar.

Masumlar Apartmanı 55. Bölüm Özeti

 Masumlar Apartmanı’nın 25 Ocak’ta yayınlanan son bölümünde, Han’ın ortaya çıkışı Safiye’yi rahatlatsa da kardeşinin başına gelenlerden yine kendi uğursuzluğunu sorumlu tutar. Naci ise artık pes etme noktasına gelmiştir ancak Han, Safiye ve Naci’nin mutlu sona kavuşmaları için elinden geleni yapmaya kararlıdır. Bu sırada Ceylan, Han’ın gerçekleri anlatmadığından şüphelenir fakat Han’ın verdiği cevaplar onu ikna etmez. Ceylan’ın işin aslını öğrenmek için tek bir çaresi kalmıştır. Han ise Mazo’nun, kendisi ve ailesi için hala bir tehdit olup olmadığını araştırır.

Gülben, evliliği için önemli bir adım atmak ister ve akıl almak için Esra’ya başvurur. Safiye, Naci’nin gönlünü almak için çabalar ancak Naci’nin bir şartı vardır. Safiye’den kendisiyle günübirlik bir kar tatiline gitmesini ister. O uzun yolun sonunda, Safiye’yi büyük bir sürpriz beklemektedir.


Masumlar Apartmanı’da bu hafta an, Safiye ve Naci’nin mutlu sona kavuşmaları için elinden geleni yaparken Gülben’in evliliği için önemli adım atması dikkat çekti. Dizinin final anında otelden Hikmet’i alarak arabaya bindiren Mazo’nun ona baba demesi ve nereye götürdüğü merak uyandırdı. 

01-02-2022
Yazar Hakkında
Belma Arslan

Belma Arslan

1985 yılında Adapazarı'nda doğdu. 2008 Yılında Sakarya Üniversitesi Turizm ve Seyahat İşletmeciliğinden, 2011 yılında da Anadolu Üniversi .. devamı.. mail
Yorumlar