Masumlar Apartmanı Hayranlarına Büyük Şok

Masumlar Apartmanı Hayranlarına Büyük Şok
TRT’1 ekranlarında büyük ilgi ile izlenen Masumlar Apartmanı dizisi hayranlarının kafasını karıştıran iddia büyük şok yarattı.

TRT 1 ekranında izleyicisi ile Çarşamba günleri buluşan Dünya Hali isimli dizinin üst üste yaptığı değişiklikler dikkatlerden kaçmadı.

TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Dünya Hali dizisi önce saati 22.30 olarak düzenlendi. Dizi dün akşam da 23.35’te izleyicilerle buluştu. Dizinin ilk 7 bölümü çarşamba akşamları yayınlanan dizinin şimdi de saatten sonra günü değiştirildi. Pelin Abay ve Caner Şahin ikilisinin başrolünde yer aldığı dizi artık Salı akşamları yayınlanacak. TRT1’in neden böyle bir değişiklik yaptığı da kafaları fazlasıyla karıştırdı. Masumlar Apartmanı hangi gün izleyicisi ile olacak merak konusu..

Masumlar Apartmanı dizisini izleyicileri yeniden Salı akşamları ekranda görmeyi umut ederken dizi hayranları Dünya Hali dizisinin artık Salı akşamları saat 20.00’da yayınlanacağını duyunca çok şaşırdı.

TRT 1 ekranlarında beğenilerek izlenen dizi Masumlar Apartmanı için Melisa Şenolsun ile anlaşma yapılmış, dizinin hazırlıkları tamamlanmıştı. Oyuncular tamamlanınca dizi ekibinde sete çıkma aşamasına geçilmişti. Yetenekli başrol oyuncusu Ezgi Mola’nın korana virüse yakalanması nedeni ile bir süre geciken Masumlar Apartmanı dizisinin çekimleri yakında başlayacak.

TRT1’in Dünya Hali dizisinin günleri ve saatleri değiştirmesi kafalarda soru işaretlerine sebep oldu. Dünya Hali dizisinin salı akşamlarına alınması herkesi çok şaşırttı. Acaba Masumlar Apartmanı’nın yayın günü mü değişecek? Yoksak Dünya Hali dizisi için TRT1 Masumlar Apartmanı başlayana kadar bir süre mi verdi? Gibi sorular hayranların merak ettiği sorular arasında yer alıyor.

TRT 1’in bu kararı ve sürekli olarak değişiklik yapması çok ilginç bulundu. Hayranları tarafından Masumlar Apartmanı dizisinin gecikeceğinin de bir işareti olarak algılandı.

TRT 1’in dizisi dün akşam reytinglerde bir miktar yükseliş sergileyen Dünya Hali dizisinin yeni gününde 8. bölüm fragmanını izleyebilirsiniz.

Masumlar Apartmanı hangi gün ve saatte hayranları ile buluşacağının net bilgisi henüz paylaşılmadı. Kısa süre içerisinde hayranlarının karşısına yeni sezonu ile çıkacak olan dizide, hikâyenin izleyenleri nerelere götüreceği merak ediliyor.

Melisa Şenolsun oyunculuk kariyerine 2015 yılında  Tatlı Küçük Yalancılar dizisi ile başladı. Kiralık Aşk dizisinde 'Sude' karakterini canlandırdı. Umuda Kelepçe Vurulmaz adlı dizide Mert Yazıcıoğlu ile birlikte 'Ceren' karakteriyle başrol oyuncusu olarak yer aldı. Melisa Şenolsun son olarak dijital platformda yayınlanan ve başrollerini Beren Saat, Mehmet Günsür, Metin Akdülger gibi isimlerin paylaştığı 'Atiye' dizisiyle izleyici karşısına çıktı.

 

02-09-2021
Yazar Hakkında
Yasemin Dinç

Yasemin Dinç

Yasemin Dinç, 1994 'de İstanbul Kadıköy'de doğmuştur. Eğitimini tasarım üzerine tamamlayıp 2015 yılında mezun olarak iş hayatına atı .. devamı.. mail
Yorumlar