Mehmet Ali Erbil'den 'Barış yemeği' açıklaması

Mehmet Ali Erbil'den 'Barış yemeği' açıklaması
Mehmet Ali Erbil'den 'Barış yemeği' açıklaması. Mehmet Ali Erbil'den Seda Sayan açıklaması. Mehmet Ali Erbil, o iddia ile ilgili konuştu.

Geçtiğimiz günlerde Seda Sayan ile Mehmet Ali Erbil ile yaşanan olayların ardından ünlü şovmenden yeni bir açıklama daha geldi. Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, Seda Sayan hakkında konuştu. Mehmet Ali Erbil olayların perde arkasını anlattı. Mehmet Ali Erbil barış yemeği açıklaması yaptı.

Mehmet Ali Erbil geçtiğimiz günlerde ünlü sanatçı Seda Sayan ile ilgili 'Geçmişi biraz daha temiz olsaydı iftar programı da sunardı. Helal olsun televizyonlar reyting alamayan bu kadını hâlâ çalıştırıyorlar' diyerek paylaşım yapmıştı. Ardından bu paylaşımı gören Seda Sayan ise 'Tuğba ile evliyken evdeki hizmetli kıza tecavüz ettiğinde sessiz kaldığım için geçmişimin kirli olduğu doğrudur. Dahası var bence işine bak ruhunu arındır' sözüyle bir paylaşım yaparak çok çarpıcı bir iddiada bulunmuştu. Ardından her iki tarafta geri adım atarak birbirlerinden özür dilemişlerdi.

Olayların ardından bir mekanda görüntülenen Mehmet Ali Erbil, Seda Sayan ile ilgili açıklama yaparak, 'Seda Hanım'la süt liman her şey. Kendisi Miami'de gelince barışma yemeği yapacağız ailecek. Kızlarım onun çocukları gibidir. Oğulcan'ı biz büyüttük. O derece arkadaşız. Sinan benim ev arkadaşımdı. Çok eskiden beri tanışıyoruz Seda ile... Benim sosyal medya ile ilgili çok bir bilgim yok. Seda bunun açıklamasını yaptı. Benim iki tane kızım var, bu leke ile yaşamak kolay değil.

50 yıllık sanat hayatımda böyle bir durumla anılmadım. Biz 35 senedir Seda ile birlikteyiz, akraba gibiyiz. Onun annesi benim annem gibidir. Ben onun annesine 'anne' derim. Çocukları da benim çocuğum gibidir.

Miami dönüşü Seda ile yemek yiyeceğiz, bize yakışmaz küslük. İkinci, üçüncü şahıslar tahrik etti bizi. Bu dostluk öyle kolay kolay bozulmaz' sözlerini kullandı.

Açıklamalarının ardından Mehmet Ali Erbil ile ünlü sanatçı Seda Sayan arasındaki buzların eridiğini öğrenmiş olduk. Tüm gelişmeler için bizi takip edebilirsiniz.

Seda Sayan kimdir?

30 Aralık 1961 yılında dünyaya gelen Seda Sayan, İstanbul doğumludur. Düğün salonlarında şarkıcılık yaparak iş hayatına başlayan Seda Sayan, daha sonra çeşitli programlarda sunuculuk yapmaya başlamıştır. Birçok başarılı albümü ve ödülleri vardır.

23-06-2021
Yazar Hakkında
Özlem Olgunsoy

Özlem Olgunsoy

Özlem 1995 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Eğitimini tamamladıktan sonra iş hayatına atıldı. Çocuk gelişimi, sağlık, medya konuları .. devamı.. mail
Yorumlar