Ala Tokel Kazaya Karıştı

Sosyal medyanın ünlülerinden biri olan ünlü YouTuber Ala Tokel geçtiğimiz gece özel şoförüyle bir trafik kazasına karıştı.

Ünlü Oyuncu Ayça Erturan Anne Oldu

Ünlü ve başarılı oyuncu Ayça Erturan ile eşi Oğulcan Kırca’nın Nova adını verdikleri sağlıklı bir kız çocukları dünyaya geldi.

Şafak Pekdemir Muhabirlere Saldırdı

FOX TV ekranlarının fenomen dizisi Yasak Elma’da ismini hafızalara kazıtan Şafak Pekdemir'in yasak aşk yaşadığı Oğulcan Eren Akay ile muhabirlere saldırdı.

Oğulcan Engin ile Ezgi Eyüboğlu İlişkisi Bitti

1,5 yıldır herkesin gözdesi olarak aşk yaşayan Oğulcan Engin ile Ezgi Eyüboğlu çifti geçtiğimiz haftalarda sürpriz bir şekilde ayrıldılar.

Oğulcan Engin’den Annesi Seda Sayan’a Sitem

Seda Sayan ve Sinan Engin’in oğlu Oğulcan Engin işlettiği mekana annesinin çok sık gelmediğini belirterek annesine sitem etti.

Oyuncu Ayça Erturan’ın Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu

Oyuncu Ayça Erturan ile eşi Oğulcan Kırca’nın dünyaya gelecek bebeklerinin cinsiyeti belli oldu. Çift haberin ardından çok şaşırdı.

Mehmet Ali Erbil'den 'Barış yemeği' açıklaması

Mehmet Ali Erbil'den 'Barış yemeği' açıklaması. Mehmet Ali Erbil'den Seda Sayan açıklaması. Mehmet Ali Erbil, o iddia ile ilgili konuştu.

Hangi Ünlü İsimler 1000 Liralık Şezlongda Görüntülendi!

Bodrum’da bir otelin haftalardır gündemde olan 1000 TL’lik Şezlongları ilk sahiplerini ağırladı. Peki 1000 liralık bu şezlongları kullanan ünlüler kimler? İşte cevabı!