Merve Özbey: Babamı Apar Topar Defnettik!

Merve Özbey: Babamı Apar Topar Defnettik!
Geçtiğimiz hafta kalp krizi sonrası babasını kaybeden ünlü şarkıcı Merve Özbey’den duygusal bir paylaşım geldi. İşte Merve Özbey’in o paylaşımı!

Güzel ve ünlü şarkıcı Merve Özbey geçtiğimiz hafta babasını kaybetmişti. 64 yaşında kalp krizi sonrası hayatını kaybeden ünlü ismin babası Ahmet Özbey yine geçtiğimiz hafta toprağa verildi. Anne olmak için gün sayan güzel şarkıcı yaşananların ardından sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunarak yaşanılan süreci anlattı ve babasının toprağa verilme sürecinden dolayı üzüntülerini dile getirdi. Pandemi dolayısıyla babasının cenazesinin apar topar kaldırıldığını ifade eden Merve Özbey zor günleri atlatmaya çalıştıklarını ve babasının ölümüne alışmaya başladıklarını dile getirdi.

Apar Topar Gömüldü!

Geçtiğimiz hafta 64 yaşındaki babası Ahmet Özbey’i kalp krizi sonrası kaybeden ve toprağa veren ünlü ve güzel şarkıcı 32 yaşındaki Merve özbey duygularını sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla duyurdu. Merve Özbey paylaşımında “şu süreçte beni en çok üzen, eskiden cenazelerde insanlar yalnız kalmazlardı. Namaz saatlerinde gömülürlerdi. Cenaze namazları olurdu. Sağlığı elverdiği sürece herkesin yanında olan babam pandemiden dolayı apar topar gömüldü. Ölüm sebebi koronavirüs değil, kalp krizi fakat bu hastalıkla mücadele etmeye çalışan herkese şifa dilerken, boş boş sokaklarda hiçbir işi olmadan dolaşan insanlara da kırgınlığım yok değil. İnsan başına gelmeden anlamıyor. İnsanlar sizi teskin etmek için sarılamıyorlar bile. Umarım herkes kendi sorumluluğunu bilir ve en yakın zamanda bu süreci atlatırız” ifadelerini kullandı. 32 yaşındaki güzel şarkıcı Merve Özbey paylaşımında dünyaya gelecek ve cinsiyeti kız olan bebeği ile ilgili de açıklamalarda bulundu. Merve Özbey “bugün babacığım gideli tam yedi gün oldu. Yedi koca gün. Allah sabrını veriyor ve bir şekilde geçiyor günler. Arayan, soran, yanımızda olan, bizi yalnız bırakmayan herkese çok teşekkür ederiz. Elimizden geldiğince iyi olmaya çalışıyoruz. Kızımızın sağlığı gayet yerinde” ifadelerini kullandı. Bizde bir kez daha Merve Özbey’e sabırlar diliyoruz.

Merve Özbey Kimdir?

18 Temmuz 1988 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Merve Özbey İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Türk Sanat Müziği eğitimi almıştır. Okuldan mezun olduktan sonra pek çok ünlü ismin vokalliğini üstlenen şarkıcı ilk albümünü 2015 yılında Yaş Hikayesi adıyla piyasaya sunmuştur. Ebru Gündeş, Demet Akalın, Bengü, Özcan Deniz, Ferman Toprak, Utku ve Yaşar İpek gibi pek çok şarkıcının vokalliğini yapan Merve Özbey 32 yaşındadır ve evlidir.

07-12-2020
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar