Söz dizisinin Kopuk’u Çukur’a katıldı

 Söz dizisinin Kopuk’u Çukur’a katıldı
4. sezonunda da gerilim ve aksiyonunu sürdüren Çukur dizisine flaş transfer yapıldı. Söz dizindeki Kopuk rolüyle hafızalara kazınan ünlü oyuncu Çukur dizisine dahil oldu.

Pazartesi akşamları Show Tv’de yayınlanan Çukur dizisi İstanbul’un en belalı mahallesindeki Erdenet ve Koçovalı aileleri arasındaki mücadeleyi anlatmaya devam ediyor. 4. sezonunda da gerilim, heyecan ve aksiyonunu sürdüren Çukur dizisinde flaş bir transfer yapıldı. Söz dizindeki Kopuk rolüyle hafızalara kazınan ünlü oyuncu Çukur dizisinin kadrosuna dahil oldu. Hayranları ünlü oyuncunun Çukur’da hangi karakteri oynayacağını merak ediyor. Şimdi detaylar

Söz dizisinin Kopuk’u Çukur’a katıldı

Koçovalı ve Erdenet ailelerin kapışmasına tanık olan Çukur mahallesindeki mücadeleyi ekrana taşıyan Çukur dizisinde heyecan ve yüksek gerilim devam ediyor. 4. Sezonu 14. Bölümüyle ekrana gelen Çukur dizisine Söz dizinde Kopuk rolüyle fenomen olan Genco Özak eklendi. Yer yer sosyal medyada eleştirilen ancak çok izleen Çukur dizisine katılan Genco Özak, Cengiz Erdenet'in oğlu Kulkan Erdenet rolünü canlandıracak.

Etkin bir rol üstlenecek

Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili, Damla Sönmez, Hazal Subaşı, Rıza Kocaoğlu ve Perihan Savaş’ın başrolleri paylaştığı Çukur dizisine katılan Genco Özak daha şimdiden Çukrseverleri heyecanlandırdı. Daha önce Söz ve Güvercin gibi dizilerde de rol alan Özak, Koçovalılar’ın belalısı Cengiz Erdenet’in oğlu Kulkan Erdenet karakterine hayat verecek. Böylece Cengiz Erdenet yanına aldığı Kulkan Erdenet ile Koçovalılar ile olan savaşta etkin bir rol üstlenecek.

Çukur son bölümde neler oldu?

Çağatay'ın elindeki tapuları ele geçirdiğini düşünen Yamaç’ın hata yaptığını anlaması uzun sürmemiştir. Yeni planını hayata geçiren Çağatay, tapulara karşılık Selim'in canını almayı kafasına koymuştur. Elinde tapularla kahveye yaklaşan Selim, kahvenin önünde ruhunu teslim eder. Elbette Koçovalılar’ın intikamı şiddetli olacaktır. Erdenetlerin yalısını ateşe veren Akın, babasının intikamını almak için çok kişinin canını yakar. Cengiz Erdenetler'in altınlarını gizleyen Yamaç, abisinin ölümü üzerine Çukur'a geri döner ve ailesini korumak adına Cengiz Erdenet'e büyük bir darbe vurur. Yepyeni bölümleriyle Çukur her pazartesi saat 20:00’da Show TV’de!

Genco Özak Kimdir?

1992 İstanbul doğumlu genç oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunudur. Fenomen ikili Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in rol aldığı Çalgı Çengi filmiyle kariyerine başlayan Genco Özak, Güvercin dizisinde hayat verdiği Ökkeş karakteriyle tanındı. Söz dizisindeki Kopuk rolüyle geniş hayran kitlesine ulaşan Genco Özak’a yeni dizisinde başarılar diliyoruz.

08-12-2020
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar