Merve Özbey Babasını Kaybetti!

Merve Özbey Babasını Kaybetti!
Ünlü ve güzel şarkıcı Merve Özbey'in acı günü. Merve Özbey'in 64 yaşında olan babası Ahmet Özbey Kalp krizi sebebiyle hayatını kaybetti.

Güzel ve ünlü şarkıcı Merve Özbey son günlerde mutluluğu ile dikkat çekiyordu. Anne olmak için gün sayan güzel şarkıcı aldığı bir haberle bir anda yıkıldı. Geçtiğimiz sene görkemli bir düğünle evlenen Merve Özbey’in 64 yaşındaki babası Ahmet Özbey hayatını kaybetti. Ünlü şarkıcıyı yıkan bu haberi şarkıcı sevenlerine sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu. Babasıyla birlikte çekilmiş bir fotoğrafını yayınlayan Merve Özbey paylaşımında duygusal satırlara yer verdi. Merve Özbey’in babası Ahmet Özbey’in kalp krizi sebebiyle hayatını kaybettiği öğrenildi. İşte haberin detayları!

Merve Özbey’in Acı Günü!

Ünlü şarkıcı Merve Özbey’in 64 yaşında olan babası Ahmet Özbey kalp krizi sebebiyle hayatını kaybetti. 6,5 aylık hamile olan ve bir kız bebeği bekleyen Merve Özbey sosyal medya hesabı üzerinden babasının ölüm haberini sevenleriyle paylaştı. Babasıyla çekilmiş bir fotoğrafın yanına “geçen sene tam bugün bu saatler… Nişanım var, telaşım nasıl tatlı anlatamam. Neler değişti babacığım? Mesela dün sen gittin. 1 günde artık ne pazarların ne fener maçlarının tadı kaldı benim için. Acıların dindi mi bilmem, sesin yerine geldi mi mesela, yemek yiyebiliyor musun? Ne garip…” ifadelerini kullandı. Güzel şarkıcı daha önce de yine sosyal medya hesabı üzerinden sevenleriyle bebeğinin cinsiyetini paylaşmıştı. Merve Özbey bu paylaşımında da “gel bakalım güzel kızım… Ailene, vatanına, dünyaya güzellikler, hayırlar getir… Çok şükür” ifadeleriyle bir kız bebeği olacağını duyurmuştu.

Merve Özbey Kimdir?

18 Temmuz 1988 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Merve Özbey ilk orta ve lise eğitimlerinin ardından şarkıcı olmaya karar verdi. Şarkıcı olmak için üniversite eğitimine başlayan Merve Özbey İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Türk sanat Müziği eğitimi aldı. Güzel şarkıcı okuldan mezun olduktan sonra ilk olarak Ebru Gündeş’in vokalliğini yaptı. Daha sonra aralarında Ebru Gündeş, Demet Akalın, Bengü, Ferman Toprak gibi ünlü isimlerinde olduğu pek çok şarkıcı ile birlikte çalışan Merve Özbey ilk albümü Yaş Hikayesini 2015 yılında çıkardı. Pek çok şarkıcının albümlerinde şarkılar seslendiren Merve Özbey geçen sene görkemli bir düğünle iş adamı Kenan Koçak’la evlenmişti. Bizde ünlü şarkıcı Merve Özbey’e başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.

 

02-12-2020
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar