Mucize Doktor oyuncusu virüse yakalandı!

Mucize Doktor oyuncusu virüse yakalandı!
50 bin hastayı ölüme gönderen Koronavirüs tehdit olmayı sürdürüyor. Virüse yakalanan Mucize Doktor oyuncusu kim ve sağlık durumu nasıl, haberimizde.

Bir milyondan fazla insanı etkileyen ve 50 bin hastayı ölüme gönderen çağın vebası Koronavirüs ünlü sıradan, zengin fakir ayırt etmeden ilerliyor. Korkunç rakamlara ulaşan vaka sayısı herkesi paniğe yöneltirken salgından etkilenen ünlü sayısı da her geçen gün artıyor. İşte bunlardan biri olan Mucize Doktor oyuncusu virüse yakalandı. Diziseverler Çocuk ve Mucize Doktor dizilerinde oynayan ve ınstagram hesabından Koronaya yakalandığını duyuran bu ünlü kişiyi merak ediyor. Şimdi detaylar

Mucize Doktor oyuncusu virüse yakalandı!

Genç yaşlı, kadın erkek, zenci beyaz farkı gözetmeden herkesi pençesine alan Coronavirüs bu sefer de genç ve güzel oyuncuyu yakaladı. Mucize Doktor dizisindeki performansıyla adından söz ettiren, Çocuk dizisindeki Zeynep karakteriyle geniş hayran kitlesine ulaşan Cansın Çekili 20 gün önce Coronavirus'e yakalandı. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla virüse yakalandığını açıklayan Cansın Çekili, paniğe kapılan hayranlarına sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

Test Sonuçları Pozitif!

20 gün önce Coronavirüse yakalanan ve odasına kapanan Cansın Çekili o gün bugündür bronşit ve alerji tedavisi görüyordu. Durumdan şüphelen güzel oyuncu geçen hafta Coronavirus testi yaptırdı ve sonuç maalesef pozitif çıktı. Durumu hafif seyrettiği için tedavisine evde devam edilen genç oyuncu doktor kontrolünde ilaç alıyor ve sağlıklı beslenmesine dikkat ediyor. Her gün doktorların eve gelip kontrol ettiği Cansın Çekili evinden hatta kendi odasından bile dışarı çıkmıyor. Yaşadığı kabusu ve çile dolu 20 günü ise sosyal medya hesabından paylaştı. Canlitv olarak geçmiş olsun dileklerimizi ilettiğimiz Cansın Çekili’nin paylaşımını aynen yayınlıyoruz. "Öksürmekten göğsüm ağrıyor, tat ve koku alamıyorum"

Cansın Çekili kimdir?

1989 İzmir doğumlu genç oyuncu Adnan Önal Studio Menajerlik oyuncularındandır. Hilal Saral Akademi Kamera Önü Oyunculuk eğitimi alan Cansın Çekili, eğitimine devam ederek Diyalog Anlatım İletişim’de bir süre Oyunculuk Eğitimi aldı. Oyunculuk kariyerine 2018 yılında Star Tv’de yayınlanan Erkenci Kuş isimli diziyle adım atan Cansın Çekili, Aysel karakteriyle adından söz ettirmeyi başardı. 45. Altın Kelebek Ödüllerinde En İyi Romantik Komedi Dizisi ödülünü alan Erkenci Kuş dizisi ona şöhretin kapılarını da araladı. Çocuk dizisindeki Zeynep karakteriyle hayran kitlesini artıran oyuncu kısa süreliğine de olsa reyting şampiyonu Mucize Doktor dizisinde yer aldı.

Cansın Çekili oynadığı diziler

2018 – Erkenci Kuş (Aysel)

2019 – Mucize Doktor

2019 – Çocuk (Zeynep)

02-04-2020
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. 7 Coğrafi Bölgenin 6’sında 22 yıl öğret .. devamı..
Yorumlar