Neslihan Atagül’den Sonra Uraz Kaygılaroğlu da Sefirin Kızından Ayrıldı

Neslihan Atagül’den Sonra Uraz Kaygılaroğlu da Sefirin Kızından Ayrıldı
Star Tv’nin başarılı dizisi Sefirin Kızı’ndan şok bir ayrılık haberi daha geldi. Neslihan Atagül’ün ardından diziden Uraz Kaygılaroğlu’nun da ayrılacağı öğrenildi!

Star Tv ekranlarında geçen sezon başlayan ve bu sezon devam eden Pazartesi akşamlarının güçlü yapımlarından Sefirin Kızı’nda son haftalarda olağanüstü gelişmeler yaşanıyor. Dizi reyting olarak oldukça güç kaybederken aynı zamanda oldukça sevilen oyuncu kadrosundan da güç kaybetmeye başladı. Geçtiğimiz günlerde dizide rol alan ve Sancar’ın halası Feride rolünde yer alan Zerrin Sümer’in ayrılışından sonra dizinin başrol oyuncusu Neslihan Atagül’de diziden ayrılmak durumunda kalmıştı. Sağlık sorunları sebebiyle tedavi görmeye başlayan güzel ve başarılı oyuncu Neslihan Atagül ne yazık ki yine sağlık sorunları sebebiyle diziden ayrılmak zorunda kaldığını geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından sevenleriyle paylaşmıştı. Bu durum dizi seyircisini üzerken bir ayrılık haberi daha geldi. Dizinin başarılı oyuncularından Uraz Kaygılaroğlu’nun da diziyle vedalaşacağı öğrenildi.

Uraz Kaygılaroğlu Veda Ediyor

Star Tv’nin son günlerde adından ayrılıklarla söz ettiren dizisi Sefirin Kızı’nda şok bir ayrılık daha yaşanıyor. Dizinin başından beri yer alan ve oldukça başarılı bir performans gösteren yakışıklı oyuncu Uraz Kaygılaroğlu’da Sefirin Kızı’ndan ayrılıyor. Daha önce diziden ayrılacağı öğrenilen oyuncunun son gelişmelerden sonra ayrılığının öne çekildiği öğrenildi. Dizide Gediz karakteriyle seyirci karşısına çıkan Uraz Kaygılaroğlu senaryo gereği diziden ayrılacaktı ancak Neslihan Atagül’ün zamansız ayrılığıyla Gediz karakterinin de diziden belirlenen zamandan önce ayrılmasına ve böylece yeni hikayeye daha erken geçilmesine karar verildi. Bu ayrılık haberi de dizinin seyircisini derinden üzerken özellikle sosyal medyada adından çok söz ettiren dizi seyircisi endişeli ama aynı zamanda umutlu bir bekleyiş içine girdi.

Neslihan Atagül Yerine Tuba Büyüküstün

Geçtiğimiz günlerde rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan ve son olarak geçirgen bağırsak sendromu rahatsızlığı teşhisi konan başarılı oyuncu Neslihan Atagül Nare karakteriyle rol aldığı sefirin Kızı’ndan ayrılmak durumunda kalmıştı. Sosyal medya hesabından bu ayrılığı paylaşan güzel oyuncunun üzüntüsü henüz tam yaşanmadan yapım şirketi yeni oyuncuyu açıkladı. Neslihan Atagül yerine başarılı ve güzel oyuncu Tuba Büyüküstün ile yola devam etme kararı alan yapım şirketinin bu tercihi bir anda ayrılık haberinin de önüne geçti. Tuba Büyüküstün’ün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda da daha önce Engin Akyürek’le birlikte oynadığına vurgu yapması özellikle dikkat çekti. Seyirciyi heyecanlandıran bu gelişme sonrası Tuna Büyüküstün’ün dizide nasıl bir karakteri canlandıracağı ise merakla beklenmeye başlandı.

20-01-2021
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar