Nihat Doğan Antideprasanı Mabel Matiz'den istedi!

Nihat Doğan Antideprasanı Mabel Matiz'den istedi!
Mabel Matiz son parçası Antidepresan ile yeniden çıkış yakaladı Öyle ki yeni parçası Antidepresan birçok kişi tarafından yorumlandı. Bunlardan biri de Nihat Doğan oldu

Zaman zaman yaptığı sivri çıkışlarla gündem olan ünlü şarkıcı ve sunucu Nihat Doğan yorumlamak için Mabel Matiz'den Antidepresan adlı şarkıyı istedi. Sosyal medyada yaptığı ani çıkışlar ve gösterdiği tepkilerle sık sık magazine konu olan Nihat Doğan’ın yorumuna hayranları olumlu ve olumsuz tepki gösterdi. Yorumladığı Antidepresan şarkısını sahibi Mabel Matiz’den isteyen Nihat Doğan’ın açıklamaları haberimizde. Şimdi detaylar.

Nihat Doğan Antideprasanı Mabel Matiz'den istedi!

Şarkıları, kıyafetleri ve tarzıyla kedine has bir sanat anlayışı olan Mabel Matiz son parçası Antidepresan ile yeniden çıkış yakaladı. Öyle ki yeni parçası Antidepresan birçok kişi tarafından yorumlandı. Bunlardan biri de Nihat Doğan oldu. Bir televizyon programında Mabel Matiz'in ünlü şarkısı Antidepresan'ı yorumlayan Nihat Doğan, sosyal medyanın en çok konuşulanları arasına girdi.

Hem beğenildi hem tepki çekti

Show Haber’e konuk olan Nihat Doğan, Antidepresanı kendine has yorumlayan Nihat Doğan'ın tavrı sosyal medyayı meşgul etti. Yorumlamayla ilgili pek çok kişi paylaşım yaparken ünlü isimlerden de hem taklitler hem de Doğan'ı tiye alan videolar gelmeye devam ediyor. Antidepresan şarkısını kendince yorumlayan Nihat Doğan, yoruma gelen tepkilerle ilgili şunları söyledi: “Ya gel beraber düet yapalım yoksa ver bana bak ben tertemiz kılçıksız fileto yapmışım zaten. Ben bu yolu yürürüm. Millet artık bu şarkıyı Nihat Doğan’dan duymak istiyor. Sevgili Matiz senden rica ediyorum milletin sözlerine kulak ver. Şarkıyı da Nihat Doğan’a ver kardeşim”

Ne kadar sevildiğini gösteriyor

Ünlü şarkıcı Nihat Doğan şarkıyı söylediği anlarla ilgili duygularını şu cümlelerle aktardı: “Spontane gelişti, programın sunucuları Nihat bu şarkıyı okur musun dediler. Ani gelişen bir şey aslında. Eve döndüm, bir geldim Twitter’da TT olmuşum. Bu aslında benim yapmış olduğum yorumun tarzının da ne kadar sevildiğini gösteriyor.”

Ünlü şarkıcı muhabirin “Bazı oyuncular videolar çekti. En çok hangisi hoşunuza gitti?” sorusuna ise her zamanki gibi dobra dobra cevap verdi: “En çok Murat Yıldırım’ınki çok hoşuma gitti. Ya kardeşim depresyon şarkısı böyle okunur aslında. O mutlu bir şekilde söylüyor şarkıyı. Biz şarkının tam hakkını vermek suretiyle insanları depresyona soktuk”

02-02-2023
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar