Nihat Doğan ilk kez oğlunun yüzünü gösterdi

Nihat Doğan ilk kez oğlunun yüzünü gösterdi
Geçtiğimiz yaz aylarında nikah masasına oturan ve İranlı hayranı ile evlenen Nihat Doğan’ın adını Badıkan koyduğu bir bebeği dünyaya geldi.

Bir döneme damgasını vuran ünlü isimlerden olan şarkıcı Nihat doğan geçtiğimiz hafta baba olmanın mutluluğunu yaşadı. Son bir iki hafta içinde ünlülerden pek çok isim baba, anne olurken bazıları da bebeğini dünyaya getirmek için heyecanlı zamanlar yaşamaya başladı. Geçtiğimiz hafta ünlü oyuncular Fahriye Evcen ve Leyla Lydia Tuğutlu bebeklerini dünyaya getirirken ünlü şarkıcı Nihat Doğan’ın da bir bebeği oldu. Oldukça hareketli geçen hafta sonunda Nihat Doğan’ın geçtiğimiz Ağustos ayında sessiz sedasız bir şekilde evlendiği İranlı eşinden bir erkek çocuğu dünyaya geldi. Magazin sayfalarına yansıyan haberlere göre çocuk sahibi olduğu için oldukça sevinçli olduğu görülen ünlü isim oğluna Badıkan adını verdi. Sevenleri ve yakın arkadaşları tarafından tebrik edilen ünlü isim Nihat Doğan baba olmayı çok istediğini belirtmişti.

Adını Badıkan Koydu

Ünlü şarkıcı Nihat Doğan geçtiğimiz hafta hayatındaki en mutlu anlardan birini yaşadı. Baba olmayı çok istediği bilen ünlü isim sonunda muradına erdi. Geçtiğimiz yılın Ağustos ayında İranlı haatranı Arezoo ile sessiz sedasız, gözlerden uzak bir şekilde evlenen Nihat Doğan geçtiğimiz hafta baba oldu. Eşinin hamileliğinden dolayı apar topar evlendiği iddia edilen şarkıcı dünyaya gelen erkek çocuğuna Badıkan adını verdi. Nihat Doğan yaptığı açıklamada “aşiretimizin adını almasını istedim. Badıkan koymayı düşündüm. Sonra annesi rüyasında Amin diye görmüş. Vicdan azabı çekmek istemedim. Her iki ismi birden koymaya karar verdik. Adı Amin Bdıkan olacak” ifadelerini kullandı. Ünlü şarkıcı Nihat Doğan’ın dünyaya gelen bebeğinin ve annesinin sağlık durumunun ise gayet iyi olduğu ve bir sorun bulunmadığı öğrenildi.

Sessiz Sedasız Evlendi

Ünlü şarkıcı Nihat Doğan geçtiğimiz yılın Ağustos ayında İranlı hayranı ile nikah masasına oturmuş ve dünya evine girmişti. Eşinin hamileliği sebebiyle sessiz sedasız evlendiği iddia edilen ünlü isim doğum sonrası yaptığı açıklamada oğlu ve eşinin fotoğrafını paylaşarak “bu dünyada en çok istediğim şey evlat sahibi olmaktı. Çok şükür 13 Ocak’ta oğlum Badıkan dünyaya geldi” ifadelerini kullanmıştı. Bu arada Badıkan kelimesinin Farsçadan geldiği ve anlamının ise rüzgardan olan olduğu öğrenildi.

24-01-2023
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar