Nihat Doğan ile Ömür Varol birbirine girdi iddiası!

Nihat Doğan ile Ömür Varol birbirine girdi iddiası!
Beyaz TV ekranlarının da izlenme rekorları kıran 'Söylemezsem Olmaz' programının sunucuları Nihat Doğan ve Ömür Varol'un bir otoparkta birbirine girdikleri iddiası gündeme bomba gibi düştü. İşte detaylar..

Her sabah Beyaz TV ekranlarında izleyicisi ile buluşan Söylemezsem Olmaz programının sunucuları hakkında bomba gibi bir iddia ortaya atıldı. Sunucular Ömür Varol ve Nihat Doğan geçtiğimiz aylarda yumruk yumruğa kavga etmişti. İkilinin sunduğu sabah programı seyirciler tarafından büyük ilgi görüyordu. Hatta seyirciler Beyaz TV kanalını canlı izlemek için canlitv.com adresini ziyaret edip BEYAZ TV CANLI İZLE adresinden programda olan biteni an be an takip ediyorlardı. Birbirinden önemli ve izlenme oranı yüksek olan kanalları da canlitv.com üzerinden takip edebilirsiniz...

Söylemezsem Olmaz programının sunucularınının yeniden kavga ettiği iddiaları ortalığı karıştırdı. Geçenki kavganın ardından Ömür Varol, Söylemezsem Olmaz programı ile yollarını ayırmıştı. Söylemezsem Olmaz ile yollarını ayıran Ömür Varol yine aynı kanalda Beyaz Gazete adlı programa başladı. Aynı binada çalışmaya devam eden ikili hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. Medyaradar'ın haberine göre; bugün öğlen saatlerinde Ömür Varol’un kanal otoparkında kendisine bakmasına sinirlenen Nihat Doğan, program yapımcısıyla kendi aracının yanında bulunan ünlü programcıya önce "Ne bakıyorsun lan” şeklinde çıkıştı, gelen cevap üstüne ise arabadaki jopunu çekip Varol’a saldırdı.

07-09-2017
Yazar Hakkında
Yorumlar