Söylemezsem Olmaz'ın yeni sunucusu kim oldu?

Beyaz TV'nin sevilen programı Söylemezsem Olmaz'ın yeni sunucusu belli oldu. Programdan ayrılan Seren Serengil'in yerine kim geldi?

Söylemezsem Olmaz sunucusu Seren Serengil programdan kovuldu mu?

Dün hastanelik olan Seren Serengil’in bugün çıkamadığı Söylemezsem Olmaz programından kovulduğu ve program yapımcısıyla tartıştığı iddia edildi Serengil kanaldan kovuldu mu?

Yıldız Tilbe’nin Adını Anarlarsa Hapse Girecekler

Söylemezsem Olmaz Programı sunucuları Bircan Bali Seren Serengil ve Arto Yıldız Tilbe aleyhine konuşurlarsa mahkeme kararıyla hapis yatacaklar.

Bergen’in Katili Eski Eşi Halis Serbest’ten Şok İfadeler: ‘’Yaptığım Hiç Birşeyden Pişman Değilim’’

Beyaz Tv’de ‘Söylemezsem Olmaz’ın canlı yayınına bağlanan Bergen’in katili olan eski eşi Halis Serbest ‘’yaptığım hiçbirşeyden pişman değilim’’diyerek şok edecek itirafta bulundu.

Alişan'dan eşi Buse Varol ile ilgili şaşırtıcı açıklamalar!

Alişan'dan eşi Buse Varol ile ilgili şaşırtıcı açıklamalar! Eşi Buse Voral ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunan Alişan herkesi şaşkına çevirdi.

Seren Serengil'den kötü haber Hastaneye kaldırıldı!

Zayıflamak için geçirdiği ameliyat sonrası sıfır beden olarak bilinen Dumping Sendromu'na yakalanan Seren Serengil, sık sık rahatsızlanarak hastaneye yatırılıyor

Deniz Akkaya'dan Seren Serengil'e çok ağır sözler! 

Hafta içi gündüz kuşağında Beyaz Tv'de yayınlanan magazin programı Söylemezsem Olmaz'a veda eden Deniz Akkaya açtı ağzını yumdu gözünü.

Deniz Akkaya'nın ekran macerası kısa sürdü

Magazin programı sunmaya başlayan Deniz Akkaya'nın ekran macerası kısa sürdü. Yayına katılmayan Akkaya programdan neden ayrıldı?

Berdan Mardini’den Boşadığı Eşi Hakkında Şok Açıklamalar

Ünlü türkücü Bardan Mardini katıldığı bir televizyon programında boşandığı eski eşi Fatoş Yelliler aleyhinde inanılmaz iddialarda bulundu.

Ekranlara ara veren Seren Serengil'in son durumu!

Ekranlara ara veren Seren Serengil'in son durumu! Seren Serengil son durumu hakkında gelişme. Seren Serengil kaç kiloya düştü.

Seren Serengil hastaneye kaldırıldı

Zayıflamak uğruna çekmediği sıkıntı kalmayan ünlü şarkıcı ve yorumcu bugün bir kez daha hastaneye kaldırıldı. Hayranları Serengil'in sağlık durumunu merak ediyor

Söylemezsem Olmaz'da tartışma: Seren Serengil yayını terk etti!

Ekranların sevilen magazin programı Söylemezsem Olmaz'da hararetli anlar yaşandı. Arto ve Seren Serengil tartışması sonrası Seren Serengil yayını terk etti!

Seren Serengil Ameliyata Ağlayarak Gitti

Ünlü sunucu Seren Serengil zor bir ameliyat olmak için arkadaşları ve sevenleriyle canlı yayında vedalaştı. Gözyaşlarına hakim olamayan Seren Serengil yakında ameliyat olacak!

Coşkun Sabah bu kez de ünlü magazinciyle tartıştı

Önceleri yaptığı müzikle şimdi de tartışmalı açıklamalarla gündeme gelen Coşkun Sabah bu sefer de ünlü sunucu Bircan Bali ile tartıştı. Coşkun Sabah neden canlı yayını terk etti?

Beyaz Tv sunucusu Bircan Bali canlı yayında bayıldı!

Ünlü sunucu Bircan Bali canlı yayında fenalaştı. Hastaneye kaldırılan Bali, durumu hakkında açıklama yaparken o anlar herkesi şok etti. Bircan Bali neden fenalaştı! İşte detaylar…

Seren Serengil ve İrem Derici birbirine fena girdi!

Zaman zaman tartışan ünlü isimler halkasına bir yenisi daha eklendi. Son zamanların gözde isimlerinden Seren Serengil ve İrem Derici sosyal medyada birbirine fena girdi

 Hamile Sunucu Bircan Bali Canlı Yayında Fenalaştı!

Beyaz Tv’nin başarılı programlarından Söylemezsem Olmaz’ın beş aylık hamile sunucusu Bircan Bali Canlı yayında fenalaştı. Sağlık görevlilerin müdahale ettiği Bali’nin durumu iyi!

Söylemezsem Olmaz’ın Yeni Sunucusu Belli Oldu!

Beyaz Tv’de Söylemezsem Olmaz Programında Ece Erken’in istifa etmesinin ardından programa iki yeni sunucu dahil oldu. İşte o iki sunucu ve haberin detayları!

Ece Erken Söylemezsem Olmaz Programından Neden Ayrıldı?

Ünlü sunucu Ece Erken hakkında çıkan iddialar sebebiyle zor günler geçiriyor. Ece Erken sunuculuğunu yaptığı Söylemezsem Olmaz programından istifa etti! İşte detaylar!

Evli biriyle sevgili olduğu ortaya çıkan Ece Erken'den bomba itiraf!

Ülkemizin öndegelen sunucularından Ece Erken pot üstüne pot kırdı. Hatasını düzelteyim derken daha büyük bir hata yapan Ece Erken, duyanlara “Bu kadarına da pes!” dedirtti.