Nihat Hatipoğlu dede oldu

Nihat Hatipoğlu dede oldu
Ekranların en çok tanınan dini program sunucularından ünlü isim Nihat Hatipoğlu’nun ilk torunu dünyaya geldi. Bebeğe Zeynep adı verildi.

Televizyon ekranlarının en çok tanınan isimlerinden biri olan ve yıllarca Atv ekranlarında dini içerikli programlar yapan, ramazan aylarında iftar vaktinde ve sahur vaktinde yaptığı programlarla hemen hemen herkes tarafından tanınan ünlü ilahiyatçı ve yazar Nihat Hatipoğlu ilk kez dede olmanın mutluluğunu yaşadı. Bugüne kadar her Cuma günü ve her ramazan ayında yaptığı programlarla tanınan, seyirciyle bire bir iletişim kuran ve sorulan sorulara kendine has bir üslupla cevap veren ünlü ilahiyatçının büyük oğlu Mustafa Hatipoğlu geçtiğimiz sene dünya evine girmişti. Ünlü ismin üç oğlu bulunuyor ve dünyaya gelen bebek Nihat Hatipoğlu ve eşinin ilk torunu oldu. Dünyaya gelen bebeğe dedesi tarafından Zeynep adı verildi.

Zeynep Bebek Dünyaya Geldi

Özellikle ramazan aylarında her gün yaptığı iftar ve sahur programlarıyla milyonlarca insana ulaşan ve hem stüdyoda ve hem de ekran başında kendisini izleyenlerin sorularına cevap veren ünlü ilahiyatçı – yazar Nihat Hatipoğlu ve eşi Emel Hatipoğlu’nun ilk torunları dünyaya geldi. Geçtiğimiz yıl evlenen büyük oğlu Mustafa Hatipoğlu’nun dünyaya gelen kızına Zeynep adı verildiği öğrenildi. Doktor olan Mustafa Hatipoğlu’nun dünyaya gelen bebeğinin ve annenin durumunun iyi olduğu da gelen haberler arasında. İlk torunlarını kucaklarına almanın mutluluğunu yaşayan Nihat Hatipoğlu ve eşinin ise oldukça mutlu oldukları öğrenildi. Atv ekranlarında özellikle dini menkıbelerle dikkatleri çeken Nihat Hatipoğlu halen programlarına devam ediyor.

Nihat Hatipoğlu Kimdir?

Ekranların en çok tanınan ve sevilen dini program sunucularından ilahiyatçı – yazar Nihat Hatipoğlu 11 Mayıs 1955 yılında Diyarbakır’da dünyaya gelmiştir. Ünlü isim, ilk, orta ve lise eğitimlerinin ardından Ankara üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nden mezun olmuştur. Aynı üniversitede doktorasını yapan Nihat Hatipoğlu daha sonra doçent ve profesör olmuştur. Halen üniversitelerde öğretim üyesi ve rektör olarak görevine devam etmektedir. Ünlü ismin üç oğlu bulunmaktadır. İlk kez Kanal a ekranlarında seyirciyle buluşan Nihat Hatipoğlu daha sonra Flash Tv, Star Tv ve Atv’de programlar yapmıştır. Ünlü isim halen Atv’de dini içerikli programlarına devam etmektedir. Nihat Hatipoğlu ayrıca değişik radyolarda da program yapmakta ve yayınlanmış pek çok kitabı bulunmaktadır.

05-12-2022
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar