Özge Borak ayıp olmasın diye eski eşinden boşanmamış!

Özge Borak ayıp olmasın diye eski eşinden boşanmamış!
Özge Borak:" Eski evliliklerime de gidebiliriz, doğru yolda olmadığına inandığım bir şeyden daha önce vazgeçebilirdim, ama ayıp olmasın ya şimdi o kadar da adım attık… "

Özge Borak şimdilerde nerede oynuyor? Özge Borak, Ahmet Mümtaz Taylan’ın Empati programında eski evlilikleriyle ilgili neler söyledi? Çok istemesine rağmen ünlü oyuncu niçin anne olmadı? Kendi anne ve babasının ebevenliği ile ilgili neler düşünüyor? Özge Borak hakkında merak ettikleriniz ve daha fazlası yazımızın içeriğinde. İşte detaylar ...

Özge Borak ayıp olmasın diye eski eşinden boşanmamış!

Empati programı sunucusu  Ahmet Mümtaz Taylan’ın “Sen kendi doğrularına göre yaşıyor musun?” sorusuna ünlü oyuncu Özge Borak şu yanıtı verdi:“Yaşamıyordum. Büyük oranla yaşamıyordum. Neden? Eski evliliklerime de gidebiliriz, doğru yolda olmadığına inandığım bir şeyden daha önce vazgeçebilirdim, ama ayıp olmasın ya şimdi o kadar da adım attık… Belki de son 8 yıldır kendi doğrularımla yaşıyorum artık, kimseye verecek bir hesabım yok, bu benim hayatım. Kimseye kötülüğüm yok, bu kararı ben verdim diye yaşıyorum hayatı…”.Bülent Şakrak ve Ata Demirer ile ikişer yıl evli kalan Borak’ın hangi eşi ile ilgili konuştuğu merak konusu oldu.

Ünlü oyuncu Özge Borak’tan ilk kez duyacağınız ilginç itiraflar

Şimdilerde Dünya Yerinden Oynar isimli tiyatro oyunuyla seyircisiyle buluşan ünlü oyuncu Özge Borak NTV’de yayınlanan Ahmet Mümtaz Taylan’ın sunduğu Empati programına katıldı. Ahmet Mümtaz Taylan ile yaşanmış hikayelere empati yapan Borak ailesi, Özel yaşamı, iç dünyası, gerçek benliği, duyguları ile ilgili olarak yer yer duygulandı, yer yer ciddileşti. Küçüklüğünden, anne babasından, evliliklerinden bahseden Özge Borak anne olmayı çok istediğini hem de kendi anne babası gibi bir ebeveyn olmak istediğini vurguladı.

Annem, babam gibi ebeveyn olmak isterim

Emektar oyuncu Selçuk Borak ile Buket Borak’ın kızı olan Özge Borak “İyi ki onların çocuğu olmuşum ve bu hayatta buluşmuşuz. Anneyle babayla arkadaş olunmasının doğru olduğunu düşünmüyorum. Bir miktar tabii ki olabilir ama, arkadaş başka bir şey, kavram karmaşasına gider fazlası. Yetişkince arkadaşlıkta iyiyiz ama, anneme söylediğim bir şeyi babamdan, babama söylediğim bir şeyi annemden duymamışımdır, kendi aralarında konuşmazlar. Muhteşemler. Eğer bu saatten sonra olabilirse, onlar gibi ebeveyn olmak isterim. Çocukluğumdan beri istediğim bir şeydi anne olmak, hep çok istedim ama olmadı. Yaşadığım ilişkilere baktığımda, kimseyi suçlamak için de söylemiyorum, o noktada bazı şeylerin yolunda gitmeme ihtimalini öngörüp, sırf sadece istiyorum diye çocuk yapmadım!” diye konuştu.

17-04-2023
Yazar Hakkında
Yorumlar