Sadakatsiz 2. Bölüm İzle!

Sadakatsiz 2. Bölüm İzle!
Sadakatsiz 2. Bölüm İzle; Asya Volkan'a ihaneti itiraf ettirebilecek mi? Yeni bölüm bu akşam saat 20:00'de, Sadakatsiz 2. bölüm tek parça izlemek için detaylar haberimizde!

Sadakatsiz 2. Bölüm İzle! Geçtiğimiz hafta ilk bölümü ekranlara merhaba diyen Sadakatsiz yeni bölümü ile bu akşam oynayacak. Med Yapım ve Mednova Yapımın ortak imzalı projesine Kanal D ev sahipliği yapıyor. Başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen yer alırken yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt yer alıyor. İlk bölüm ile büyük ses getiren dizinin bu akşam ki bölümde Asya Volkan'a İhaneti itira ettirebilecek mi? Herşeye rağmen tek limanının kocası olduğunu söyleyen Asya aklındaki sorulara cevap bulabilecek mi?

SADAKATSİZ 2. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Sadakatsiz 2. bölüm izle. Geçtiğimiz hafta çarşamba akşamı büyük ses getirerek ekranlara merhaba diyen sadakatsiz dizisi bu akşam 2. bölüm ile sevenleri ile buluşacak. Merakla beklenen Sadakatsiz dizisinin 2. bölümünde, Asya eşinin iş tatilinden geldikten sonra atkısında bulduğu sarı saç telinden aşırı şüphe duymuş çevresindeki her sarı saçlı insandan teyit etmişti. Bu akşam ise artık ihanete uğradığından emindir. Birde kocasının telefonuna gelen msj aşırı canını sıktığı için içerisindeki kurtları temizlemek ister. Volkan'ın işten gelmsini bekler ve ona kendisini aldatıp aldatmadığını sorar. Bir kadın için aşırı zor bir durum olsada Asya hiç bir dayanağı kalmıyacağını bile bile bu soruyu sorar. Volkan reddetince yine sakince itiraf edersen seni çok seviyorum bu ilişkiyi devam ettirebiliriz der. 

Volkan ne cevap vereceği merak konusudur.? Ertesi gün hastaneye gittiğinde genç bir kadın muayeneye gelir. Derin Güçlü. Asya muayene ettiği hastasının hamile olmasından şüphelenir. Henüz birbirlerini tanıyıp tanımadıkları meçhulken, Derin evli bir adam ile birlikte olduğunu sık görüşemediğini ve bir doktor ile evli olup birde oğulları olduğunu dile getirir. Asya'nın aklındaki puzzleın parçaları tek tek yerine oturur. 

Asya Derin ve Volkan için içten içe ihaneti ortaya çıkarma planları hazırlayacaktır. En çokta bu ihanetin onun duygularında yaptığı yıkımı eşine ödetmeye yeminlidir. İlk bölümü ile ses getiren ve merakla yeni bölümü beklenen Sadakatsiz 2. bölüm İzlemek ve Sadakatsiz 2. bölüm Full izleyerek takip edebilmek için yayın linkine haberimizin detaylarından ulaşabilirsiniz. 

İyi Seyirler. . . 

14-10-2020
Yazar Hakkında
Yorumlar