Sadakatsiz 35. Bölüm İzle

Sadakatsiz 35. Bölüm İzle
Sadakatsiz 35. Bölüm İzle; 20 Ekim Çarşamba akşamı 35. Bölümüyle ekrana gelen Sadakatsiz Dizisinin yayınlanan 35. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Sadakatsiz 35. Bölüm İzle; oyuncu kadrosunda Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Berkay Ateş, Burak Sergen, Yeliz Kuvancı, Ali İl ve Emir Taro Tekin’in rol aldığı Sadakatsiz bu akşam 35. Yeni bölümüyle saat 20.00’da Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşuyor. Geçen sezonun başarılı dizilerinden olan ve bu sezona da iyi bir başlangıç yapan Sadakatsiz gizemli ve her an daha da heyecanlı hale gelen hikayesiyle seyirciyi ekrana kilitlemeyi başarıyor. Yabancı bir diziden uyarlanan Sadakatsiz bir kocanın önce eşini aldatması sonra boşanması ve adattığı kadınla evlenmesini ve ardından da evlendiği eşini yine eski karısıyla aldatmasını konu alıyor. Oldukça gerilimli bir hikayeye sahip olan Sadakatsiz bu akşam 35. Yeni bölümüyle saat 20.00’da Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşuyor.

SADAKATSİZ SON BÖLÜM TEK PARÇA FUL İZLE!

Med Yapım tarafından Kanal D için hazırlanan ve geçen sezon başlayan reytingi bol dizilerden biri olan Sadakatsiz bu sezonda ekran yolculuğuna devam ediyor. Derin, Asya, Volkan arasında yaşanan olayları ve bu üç karakterin çevrelerini etkilemesini ele alan dizide yayınlanan son bölümde Derin’in, Asya’nın kurtardığı Aras’ı tanıdığı ortaya çıkmıştı. Derin ile Aras arasındaki ilişki merak edilirken öbür taraftan Asya kurtardığı hastanın hafıza kaybının yavaş yavaş geçmeye başladığını öğrenmişti.

Sadakatsiz 35. Bölümde Seyirciyi Neler Bekliyor?

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Sadakatsiz bu akşam 35. Bölümüyle ekrana geliyor. Dizinin bu akşam ekrana gelecek bölümünde yine heyecanlı anlar seyirciyi bekliyor. Dizinin bu akşam yayınlanacak 35. Bölümünde Aras yavaş yavaş kendine gelmeye başlamıştır. Asya kurtardığı hastayla yakından ilgilenmektedir. Öbür taraftan Derin ile Aras arasındaki ilişkinin ne olduğu merak edilirken Derin’in yürüdüğünü öğrenen Merih’in ne yapacağı merak edilmektedir. Derin’in yürüdüğünü ve bunu herkesten gizlediğini ifşa etme konusunda kararsız kalan Merih’in ne yapacağı merakla beklenmektedir. Bu arada Volkan’ın şahit olacağı bir olay herkes için geri dönüşü imkansız bir yolun başladığının ve gerilimli günlerin yaşanmaya başlandığının habercisi ve başlangıcı olacaktır. Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Sadakatsiz bu akşam 35. yeni bölümüyle saat 20.00’da seyirciyle buluşuyor.

20-10-2021
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar