Şarkılar Bizi Söyler 9 Nisan Konukları Belli Oldu

Şarkılar Bizi Söyler 9 Nisan Konukları Belli Oldu
Kanal D ekranlarının sevilen müzik eğlence programı Şarkılar Bizi Söyler’in 9 Nisan tarihli bölümünün konukları belli oldu.

Televizyon ekranlarında prime time kuşağında yayınlanan ender programlardan olan ve Kanal D ekranlarında ikinci sezonunda bulunan müzik eğlence programı Şarkılar Bizi Söyler her cumartesi akşamı seyirciyle buluşuyor. Ünlü isimler Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici tarafından hazırlanan ve sunulan program her hafta bir konu belirleyerek bu konu üzerine konsept hazırlıyor. 9 Nisan Cumartesi akşamı ekrana gelecek bölümde yine farklı bir konsepte seyirci karşısına çıkacak. Program seyirciyle dolu dolu bir müzik akşamı yaşatırken aynı zamanda aldığı reytingle de kanalının cumartesi akşamında ilk sıralarda yer almasını sağlıyor. Kanal D ekranlarında yayınlanan Şarkılar Bizi Söyler’in 9 Nisan cumartesi akşamı ekrana gelecek bölümünde birbirinden ünlü isimler yer alacak.

Şarkılar Bizi Söyler’de Karışık Kaset Konsepti

Kanal D ekranlarında iki sezondur yayınlan ve cumartesi akşamları ekrana gelen müzik eğlence programı Şarkılar Bizi Söyler PH Yapım ve Poll Production tarafından hazırlanıyor. Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici’nin hem sunuculuk yaptığı hem de birbirinden çok sevilen şarkılarıyla seyirciye eğlenceli dakikalar yaşatan programın 9 Nisan Cumartesi akşamı ekrana gelecek bölümünün konsepti belli oldu. Her hafta farklı bir içerik ve konseptle ekrana gelen programın bu haftaki konsepti Karışık kaset ve Ercan Saatçi Şarkıları Konsepti olarak belirlendi. Programa konuk olarak katılacak isimlerden Ercan Saatçi ve Emel Müftüoğlu şarkılarıyla geceyi renklendirirken bir diğer konuk ünlü oyuncu Oktay Kaynarca ise hem şarkı söyleyecek hem de keyifli sohbetiyle programda yer alacak. Programda hem şarkı söylenecek hem de keyifli bir sohbet seyircinin beğenisine sunulacak.

Şarkılar Bizi Söyler

Kanal D ekranlarının sevilen programlarından Şarkılar Bizi Söyler her cumartesi akşanı ekrana geliyor. Keyifli sohbetin yanı sıra şarkılarla da seyirciye eğlenceli bir akşam geçirten program ikinci sezonunda ve aldığı reytinglerle de üst sıralarda yer alıyor. Hem şarkı söyleyen hem de programın sunuculuğunu üstlenen üç ünlü isim ve konuklarla keyifli ve eğlenceli bir akşam geçirmek isteyen seyirciye hitap eden Şarkılar Bizi Söyler her cumartesi akşamı yeni bölümüyle saat 20.00’da Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşuyor.

05-04-2022
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar