Sedef Avcı'dan yeni yaş isteği

Sedef Avcı'dan yeni yaş isteği
Payitaht Abdülhamid dizisinde Zeynep Hemşire rolüyle hayranlarının gönlünde taht kuran Sedef Avcı doğum günü hediyesi için bakın sevenlerinden ne istedi?

Doğum gününde hayranlarından farklı istekleri olan ünlüler kervanına Sedef Avcı da katıldı. Ünlü oyuncu kaç yaşına girdi ve doğum günü isteği olarak ne istedi? Yeni yaş isteği olarak gittikçe yayılmayan doğum günü isteği akımına uyan Sedef Avcı, sevenlerinden ilginç bir istekte bulundu. İşte o istek haberimizde.

Sedef Avcı'dan yeni yaş isteği

Güzellik yarışmaları ve oyunculuğuyla adını duyuran Sedef Avcı adeta yılara meydan okuyor. 39. yaşına giren oyuncu Sedef Avcı, hayranlarından doğum günü hediyesi bağış yapmalarını istedi. Kendisine çiçek ya da başka bir hediye yerine otizmli çocuklar için bağış yapmalarını dileyen Sedef Avcı, konuyla ilgili olarak sosyal medya hesabından bir de çağrıda bulundu. İşte o çağrı.

Doğum günüm şifa olsun!

"İçimdeki çocuğu bir yaş daha büyütüyorum ve bu sene sizlerden bir dileğim var. Gelin, birlikte otizmli çocuklara umut olalım. Ben kendi doğum günümü onlara hediye etmek istiyorum. Siz de benim adıma onlara destek olursanız bana en güzel hediyeyi vermiş olursunuz. Doğum günüm, otizmli güzel yavrularımıza şifa, umut olsun."

Sedef Avcı Kimdir?

1982 İstanbul doğumlu güzel yıldız, Kocaeli Üniversitesi Çalışma Ekonomisi bölümü mezundur. Sırasıyla Mahşeri Cümbüş topluluğu ve İpek Bilgin'den oyunculuk dersleri alan Avcı oyunculuk sektörüne “Böyle mi Olacaktı?” dizisiyle adım attı. Sonrasında güzellik yarışmalarında derece yapan Avcı, Miss Universe Kainat Güzellik Yarışmasında ülkemizi temsil etti. Ona asıl şöhreti getiren dizi, Kıvanç Tatlıtuğ ile başrolü paylaştığı Menekşe ile Halil dizisi oldu. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken oyuncu, son olarak Payitaht Abdülhamid dizisinde Hemşire Zeynep karakterini canlandırıyor.

Rol aldığı bazı yapımlar

2018 – Payitaht Abdülhamid (Hemşire Zeynep) (TV Dizisi)

2017 – Evlat Kokusu (Zümrüt Akbaş) (TV Dizisi)

2016 – Son Destan (TV Dizisi)

2016 – Aşkın 5 Hali (Sinema Filmi)

2015 – Bedel (Begüm) (TV Dizisi)

2015 – Aşk Olsun (Pınar) (Sinema Filmi)

2014 – Çiçek (İlknur) (TV Dizisi)

2012 – Bir Ferhat ile Şirin Hikayesi (Şirin) (TV Dizisi)

2011 – Mazi Kalbimde Yaradır (Müjgân) (TV Dizisi)

2010 – Arka Sokaklar 5. Sezon (Aslı) (TV Dizisi)

2010 – Umut Yolcuları (Aslı) (TV Dizisi)

2010 – Romantik Komedi (Esra) (Sinema Filmi)

2009 – 2010 – Ezel (Bahar) (TV Dizisi)

2007 – Menekşe ile Halil (Menekşe) (TV Dizisi)

2007 – Hayattan Korkma (Kardem) (Sinema Filmi)

2007 – 2009 – Yaprak Dökümü (Selin) (TV Dizisi)

2005 – Yanık Koza (Balım) (TV Dizisi)

1997 – Böyle mi Olacaktı? (Deniz) (TV Dizisi)

23-01-2021
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar