Seni Kalbime Sakladım Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu! Diziden Yeni Kareler

Seni Kalbime Sakladım Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu! Diziden Yeni Kareler
TRT1’in yeni dizisi ‘Seni Kalbime Sakladım’ın yayın tarihi belli oldu. 2. tanıtım fragmanı yayınlanan diziden yeni kareler de paylaşıldı. Peki, Seni Kalbime Sakladım ne zaman?

TRT1 ekranlarının yeni romantik komedi dizisi ‘Seni Kalbime Sakladım’ın yayın tarihi belli oldu. Sev Yapım imzalı Seni Kalbime Sakladım dizisinin yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez otururken, senaryosunu Burcu Yılmaz ve Pınar Kaya kaleme alıyor. Başrollerini Sevda Erginci ve Ekin Mert Daymaz’ın paylaşıyor. Dizinin başrollerinin ayrı ayrı büyük fan kitlesine sahip dizinin hem konusu hemde başrolleri ile büyük bir ilgi göreceği bekleniyor. Ekin Mert Daymaz, Çilek Kokusu dizisindeki başarılı performansı ile ve dizideki ‘Volkan’ karakteri ile iyi bir çıkış yapmıştı. Geçtiğimiz sezon ise Savaşçı isimli dizinin beşinci sezonunda da yer almıştı. Son olarak BeinConnect’te Hayaller ve Hayatlar dizisi ile ekrana geldi. Sevda Erginci ise El Kızı adlı dram içerikli dizide başol oynamıştı. Ekin Mert Daymaz ve Sevda Erginci TRT1’in Seni Kalbime Sakladım romantik komedi dizisi ile ekranlara geri dönüyor. Partner olarakta çok yakıştılan çiftin dizideki uyumları da çok merak ediliyor. Seni Kalbime Sakladım dizisinin merak edilen yayın tarihide açıklandı. Dizinin 2. tanıtım fragmanı da yayınlandı. Seni Kalbime Sakladım dizisinin yayın tarihi ne zaman? Hangi gün yayınlanacak? Dizi setinden yeni kareler ve tüm merak edilenler haberimizde…

Seni Kalbime Sakladım Dizisinin Tanıtım Fragmanı

‘Seni Kalbime Sakladım’ Dizisinin Yayın Tarihi: 30 Haziran Perşembe  

TRT1’in Seni Kalbime Sakladım dizisinin yayın tarihi belli oldu. İlk bölümü 30 Haziran Perşembe günü saat 20:00’de TRT 1 ekranlarında olacak.

 

Zengin kız, fakir oğlan hikayelerinden biri olacak Seni Kalbime Sakladım dizisinde aile şirketini yöneten zeki, becerikli ve güzeller güzeli ‘Zeynep’ ile mesleği vale (yekpare vale) olan naif ama mert mahalle delikanlısı ‘Civan Mert’in aşkını ekrana taşıyacak.

Seni Kalbime Sakladım dizisinin oyuncu ve karakterleri ise şöyle; Sevda Erginci (Zeynep) ve Ekin Mert Daymaz (Civan Mert)’ın başrolünde yer almasının yanı sıra dizide Gülseren Gürtunca (Adalet), Osman Alkaş (Yusuf), Evren Duyal, Elçin Afacan (Reyhan), Mehtap Bayri (Türkan), Ali Öner (Mete), Gökçe Akyıldız (Deren), Ferhat Baynal, Berke Üsdiken (Güven), Derda Yasin Yenal (Olcay), Sibel Aytan, Emre Taşkıran (Pamir), Tarık Ündüz (Can Berk), İlayda Yıldırım, Özge Akdeniz, Denizhan Kınacıgil, Ayberk Aladar ve Ramiz Mullamusa gibi isimler yer alıyor.

Seni Kalbime Sakladım Dizisi Hangi Gün Yayınlanacak?

Sevda Erginci ve Ekin Mert Daymaz’ın başrolünü paylaştığı ‘Seni Kalbime Sakladım’ ilk bölümüyle 30 Haziran Perşembe akşamı TRT 1’de başlıyor. Seni Kalbime Sakladım dizisi her hafta Perşembe günleri TRT 1’de yayınlanacak.

Seni Kalbime Sakladım dizisinin setinden yeni fotoğraf kareleri geldi. Bu fotoğraflar Sevda Ergenci ve Ekin Mert Daymaz ikilisinin rol aldığı dizinin iddialı şekilde geldiğini gösteriyor. 

23-06-2022
Yazar Hakkında
Belma Arslan

Belma Arslan

1985 yılında Adapazarı'nda doğdu. 2008 Yılında Sakarya Üniversitesi Turizm ve Seyahat İşletmeciliğinden, 2011 yılında da Anadolu Ünivers .. devamı.. mail
Yorumlar