Sevda Mecburi İstikamet filminin fragmanı yayınlandı

Sevda Mecburi İstikamet filminin fragmanı yayınlandı
Sinemaseverler için yeni bir filmin fragmanları yayınlanmaya başlandı. Çağan Irmak tarafından yazılan ve yönetilen Sevda Mecburi İstikamet ocak ayında vizyona giriyor.

Kış aylarının yavaş yavaş gelmeye başlamasıyla birlikte sinema salonlarında alternatif filmlerin sayısı artmaya başladı. Her ne kadar halen toparlanma sürecinde olsa da kaliteli yapımların izleyici bulduğu sinemalarda yeni bir filmin fragmanları yayınlanmaya başlandı. Ünlü yönetmen Çağan Irmak tarafından yazılan ve yönetilen Sevda Mecburi İstikamet adındaki filmin vizyon tarihi açıklanırken filmin fragmanı da yayınlanmaya başlandı. Bugüne kadar Babam ve Oğlum, Mustafa hakkında Her Şey, Issız Adam gibi pek çok kaliteli ve çok izlenen filme imza atan Çağan Irmak’ın yazıp yönettiği Sevda Mecburi İstikamet Filminin 2023 Ocak ayında vizyona gireceği belirtildi. Kadrosunda Selçuk Yöntem gibi usta bir isminde yer aldığı film şimdiden sinema severler tarafından merakla beklenmeye başlandı.

Sevda Mecburi İstikamet Filmi Konusu ve Oyuncuları

Çağan Irmak tarafından yazılan ve yönetmenliği yapılan ve Orchestra Content tarafından hazırlanan Sevda Mecburi İstikamet filmi 6 Ocak Tarihinde vizyona girecek. Fragmanı yayınlanmaya başlayan film şimdide merakla beklenmeye başlandı. Geçtiğimiz sonbahar aylarında çekimleri tamamlanan film, 1970’li yıllardan 2000’lere kadar süregelen bir hikayeyi seyirciye anlatacak. Filmde Yeşilçam Döneminde ünlü bir oyuncu olan Selim’in kızıyla yarım kalan hikayesini tamamlamak için çıktığı yolculuk beyaz perdeye aktarılacak. 6 Ocak 2023 yılında vizyona girecek filmin kadrosunda ise birbirinden ünlü ve usta isimler yer alıyor. Filmde yer alan oyuncular arasında, Selçuk Yöntem, Selin şekerci, Kubilay Aka, Elif Ceren Balıkçı, Günay Karacaoğlu, Şebnem Sönmez, Hilmi Cem İntepe, Selçuk Borak, Ali Savaşçı ve Nergis Öztürk gibi isimler yer alıyor.

Çağan Irmak Kimdir?

Bugüne kadar pek çok filmi gişe rekorları kıran ünlü yönetmen Çağan Irmak 4 Nisan 1970 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Ege Üniversitesi İletişim fakültesi Radyo, Tv ve Sinema Bölümünden mezun olan Çağan Irmak bugüne kadar pek çok yapıma imza atmıştır. Bu yapımlar arasında özellikle, Bizi Hatırla, Çocuklar Sana Emanet, Benim Adım Feridun, Nadide Hayat, Unutursam Fısılda, Tamam mıyız, Dedemin İnsanları, Karanlıktakiler, Issız Adam, Ulak, Babam ve Oğlum, Mustafa Hakkında her Şey, Bana Şans Dile ve Çilekli Pasta bulunmaktadır.

05-12-2022
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar