Sezon Sonunda Hangi Diziler Final Yapıyor

Sezon Sonunda Hangi Diziler Final Yapıyor
Televizyon kanalları sezon sonu yaklaşırken hangi dizilerin final yapacağına ve hangi dizilerin yayında kalacağına karar veriyor. Peki hangi diziler final yapıyor?

Televizyon ekranlarında yayınlanan pek çok yapım için haziran ayı ara verilen ay olarak bilinir. Yapımlar sezon arası verecekleri ya da final yapacakları bölümlere yavaş yavaş yaklaşırken kanallarda hangi yapımların ara vereceğini ya da final yapacağını belirliyor. Yayın hayatını sürdüren bazı dizilerin haziran ayına gelinirken final yapacağı öğrenildi. Bu diziler arasında uzun süredir yayın yapan diziler olduğu kadar yeni başlayan dizilerde var. Öbür taraftan hala karar verilemeyen bazı diziler için ise önümüzdeki bölümler hayati öneme sahip. Dizilerin yayınlanacak bölümlerinde reytingini toparlayan ve yükselten diziler için yayıncı kanallar yeniden düşünürken ne yazık ki toparlanamayan diziler için ise final kararı alınacak. Peki televizyonlarda final yapmasına kesin gözüyle bakılan diziler hangileri? İşte bu sorunun cevabı!

Final Yapacak Diziler Hangileri?

2022 – 2023 yayın sezonu için son haftalara girildi. Televizyon kanal yöneticileri ve yapım şirketleri yeni yayın dönemi için hazırlıklarına başlarken sezon sonunda final yapacak diziler için de karar verilmeye başlandı. Seyircinin sevdiği ya da reytingi düşük bazı yapımlardan final haberleri gelmeye başladı. İşte o final yapacak dizilerden bazıları.

-          Güzel Günler Show Tv

-          Gelsin Hayat Bildiği Gibi Show Tv

-          Yasak Elma Fox Tv

-          Taçsız Prenses Fox Tv

-          Yalnız Kalpler Fox Tv

-          Camdaki Kız Kanal D

-          Bir Küçük Gün Işığı Atv

-          Barbaros Hayrettin Sultanın Fermanı TRT 1

-          Tuzak Tv 8

-          Fedakar Kanal 7

Devam Edecek Diziler

Kanallar için final yapacak kadar devam edecek dizilerde önem taşıyor. Büyük emeklerle yayın hayatına başlayan diziler arasında yeni sezonda devam edecek diziler arasında ise şu diziler bulunuyor.

-          Aile Show Tv

-          Kızılcık Şerbeti Show Tv

-          Yalı Çapkını Star Tv

-          Tetikçinin Oğlu Fox Tv

-          Gülcemal Fox Tv

-          Adım Farah Fox Tv

-          Üç Kız Kardeş Kanal D

-          Ben Bu Cihana Sığmazam Atv

-          Kuruluş Osman Atv

-          Kardeşlerim Atv

-          Yürek Çıkmazı TRT 1

-          Alparslan Büyük Selçuklu TRT 1

-          Al Sancak TRT 1

-          Gönül Dağı TRT 1

-          EGO Fox Tv

17-04-2023
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar