Show TV yeni dizisi Üç Kuruş'u duyurdu! 'Yüzleşmeye hazır mısın?'

Show TV yeni dizisi Üç Kuruş'u duyurdu! 'Yüzleşmeye hazır mısın?'
İçerde, Alev Alev ve Çukur dizilerinin ardından pazartesi günleri Show TV’de yayınlanacak olan yeni dizisi ‘Üç Kuruş’ izleyicilerle buluşmak için gün sayıyor.

Çukur, Alev Alev, İçerde gibi birçok dizinin yapımcısı Ay Yapım’ın Show Tv için hazırladığı yeni dizisi Üç Kuruş'un tanıtımı yayınlandı. Tanıtımda geçen  'İçindeki ırkçıyla yüzleşmeye hazır mısın?' ibaresi izleyicinin dikkatini çekerken dizinin konusu ve oyuncuları merak ediliyor. İzleyici araştırıyor, Show Tv^nin yeni dizisi ne zaman başlıyor? Önümüzdeki sezona damga vurması beklenen dizinin kadrosunda hangi ünlü oyuncular var? Şimdi detaylar

Show TV yeni dizisi Üç Kuruş'u duyurdu! 'Yüzleşmeye hazır mısın?'

İçerde, Alev Alev ve Çukur dizilerinin ardından pazartesi günleri Show TV’de yayınlanacak olan yeni dizisi ‘Üç Kuruş’ izleyicilerle buluşmak için gün sayıyor. Çekimleri hızla devam eden dizinin ilk tanıtımı yayınlandı ve izleyiciden tam not almayı başardı. Tanıtımda geçen “Ben Hiç Yapmadım Diyebilir Misin? İçindeki Irkçıyla Yüzleşmeye Hazır Mısın?” sözleriyle verilmek istenen mesaj, internette en çok aranan listesine girdi. Sinan Öztürk'ün yönetmen koltuğunda oturduğu yapımın hikayesi şimdiden sosyal medyada merak konusu oldu. Murat Uyurkulak ile Damla Serim ikilisinin senaryosunu üstlendiği dizinin yönetmeni Sinan Öztürk, daha önce de yine Show Tv dizileri olan  ‘İçerde’ ve ‘Çukur’ dizilerini yönetmişti.

Üç Kuruş dizisi konusu nedir?

Seri katil İrfan, bir cinayet daha işler. Seri katilin en büyük özelliği kurbanını öldürdükten sonra üzerine 3 kuruş atmasıdır. Polis teşkilatı hareketli ve gerilimli bir operasyonla bir hanın altında kumarhane işleten Kartal'ı yakalar. Kartal ve ailesinin yaşadığı mahallenin hikâyesini ekrana taşıyan Üç Kuruş dizisi Kartal ile İrfan'ın bağlantısı ortaya çıkarmaya çalışacak. Bu bağlantının ortaya çıkmasıyla kurbanlar arasındaki ilişki yumağı bir bir çözülecek ve cinayetlerin önü alınabilecektir. 

Üç Kuruş oyuncuları kimler?

Dizinin oyuncu kadrosunda Taner Ölmez, Uraz Kaygılaroğlu, Ozan Dolunay, Murat Yıldırım, Leyla Tanlar, Sinem Ünsal gibi isimler yer alıyor. Seri bir katilin geçmişinden dolayı cinayet işlediği Üç Kuruş dizisi Eylül ayının son haftası ekrana gelecek. Keyifli seyirler.

16-09-2021
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar