Sıla ve Hazer Amani’nin Boşanma Tarihi Belli Oldu

Sıla ve Hazer Amani’nin Boşanma Tarihi Belli Oldu
Bir yıl önce ocak ayında evlenen Şarkıcı Sıla ile Hazer Amani çifti bir yılın ardından boşanmaya karar verdi. Boşanma davasının şubat ayında görüleceği öğrenildi.

Tam bir yıl önce büyük ve hızlı bir aşkın sonunda nikah masasına oturan ve heyecanla evlenen ünlü çift şarkıcı Sıla ile Hazer Amani geçen bir yılın ardından boşanma kararı aldılar. Zor ve yorucu bir yıl geçiren ve bu süre içinde aralarında çeşitli sorunlar baş gösteren çift sonunda ayrılık noktasına kadar geldi. Özellikle pandemi zamanında evde vakit geçirilen zamanlarda çiftlerin birbirini daha yakından tanımaları ve aralarındaki ilişkinin tam olarak ortaya çıkmasıyla birbirleri için uygun olup olmadıklarına karar vermeleri sonunda çiftlerin görüşleri netleşti. Bu çiftlerden biri olan ve artık evli kalmamaya karar veren Sıla ile Hazer Amani geçtiğimiz aylarda boşanmaya karar vermişler ve bunun içinde mahkemeye başvurmuşlardı. Kasım ayında boşanacaklarını açıklayan ve bunu sosyal medya hesaplarından duyuran çiftin boşanma davasının tarihi belli oldu. Mahkeme boşanma tarihi olarak Şubat ayına karar verdi.

Çift Uzaklarda ve Ayrılar!

Bir yılın ardından aşklarını tüketen ve geçen kasım ayında da boşanmaya karar veren ve bunun için mahkemeye başvuran ünlü şarkıcı Sıla ile Şef Hazer Amani arasındaki boşanma davası 2021 Şubat ayında görülecek. Dava öncesinde çiftin ayrı ayrı yaşadığı öğrenildi. Şarkıcı Sıla’nın hem kafasını dinlemek hem de yeni şarkılarına odaklanmak için Bodrum Bitez’deki yazlına kapandığı öğrenilirken Hazer Amani’nin ise bu süreçte daha çok sosyal medya hesaplarıyla ilgileniyor. Geçtiğimiz günlerde yeni yaptırdığı dövmesini paylaşan ünlü isim koluna “savaşma sanat yap” ifadelerini yazdırdı. Çiftin ayrılığı konusunda ise çeşitli iddialar ortaya atılmıştı. Şarkıcı Sıla’nın eşi Hazer Amani’ye psikolojik baskı uyguladığı iddia edilirken pandemi sürecinin de çifti olumsuz yönde etkilediği belirtilmişti.

Birlikte Açıkladılar!

Bir yılın ardından boşanmaya karar veren ünlü çift ayrılık haberini sosyal medya hesaplarından yaptıkları ortak paylaşımla sevenlerine duyurmuşlardı. Çift paylaşımında “evliliğimiz hakkında bir süredir çıkan haberlere istinaden bu açıklamayı yapma gereği duyduk. Boşanma kararı aldığımız doğrudur. Bu kararın, yansıtılan haberlerle ilintisi olmadığı gibi dostluğumuzun kıymeti bakidir. Sağlığın sıhhatin her şeyden önemli olduğunu bir kez daha epey kuvvetli anladığımız şu dönemde bu haberin bir detay olduğunu düşünüyoruz. Yine de bunu açık yüreklilik ve içtenlikle birinci ağızlardan duymanızı arzu ettik” ifadelerine yer verdiler. Çift böylece bir yılın ardından boşanmaya karar verdi. Şubat ayında görülecek boşanma davasıyla birlikte çift bu bir yıllık serüveni de sonlandırmış olacak.

12-01-2021
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar