Sinem Kobal Son Haliyle Şaşırttı!

Sinem Kobal Son Haliyle Şaşırttı!
Güzel oyuncu Sinem Kobal sosyal medya hesabından fotoğraflarını paylaştı ve biranda sosyal medya da gündem oldu. İşte haberin detayları!

Kenan İmirzalıoğlu ile evli olan ve geçtiğimiz haftalarda bir kız bebekleri olan güzel oyuncu Sinem Kobal bugünlerde anneliğin en güzel anlarını yaşıyor. Ünlü çiftin geçtiğimiz haftalarda dünyaya gelen bebekleri Lalin gayet sağlıklı bir şekilde yavaş yavaş büyürken anne ve babasını da dünyanın en mutlu insanları arasına soktu. Hamileliği sürecince sosyal medya ve magazin basınının gündeminden düşmeyen ve hemen her anı haber yapılan güzel oyuncu Sinem Kobal doğumdan sonra magazin basını ve sosyal medyadan uzak kaldı. Bu durum küçük Lalin ile ilgilenmesine balandı. Geçtiğimiz gün ise güzel oyuncu uzun bir aranın ardından sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu. İşte ne olduysa bu paylaşımla birlikte oldu ve güzel oyuncu Sinem Kobal’ın son hali herkesi şok içinde bıraktı. Güzel oyuncu sanki birkaç hafta önce doğum yapan kendisi değilmiş gibi fit bir vücuda sahipti. Bu durum bir anda sosyal medyada gündem oldu. İşte haberin detayları!

Sinem Kobal Bildiğiniz Gibi!

Güzel oyuncu Sinem Kobal ve kendisi gibi oyuncu Kenan İmirzalıoğlu uzun bir süredir evliler ve oldukça da mutlu bir evlilikleri var. Çift geçtiğimiz haftalarda bu mutluluğu taçlandırarak bir de evlat sahibi oldular. Kenan ve Sinem çiftinin küçük kızları Lalin geçtiğimiz haftalarda dünyaya geldi. Küçük kızı Lalin’in dünyaya gelişinin üstünden daha çok fazla bir zaman geçmeden anne Sinem Kobal ise eski güzel görünümüne kavuşarak hamilelik kilolarından kurtuldu. Ancak bu kadar kısa sürede bunu nasıl yaptı işte bu durum herkesi şaşırttı. Sosyal medya hesabından uzun bir aranın ardından fotoğraflarını paylaşan Kobal’ın kilolarından kurtulmuş fit hali bir anda görenlerin ağzını açık bıraktı.

Lalin Uyuyor!

Kızı Lalin’i kucağına alarak annelik heyecanını ve mutluluğunu yaşayan Sinem Kobal sosyal medya hesabından köpeği Çiko ile fotoğraflarını paylaştı. Bahçede köpeği Çiko ile çekilmiş fotoğraflarını paylaşan ve altına Lalin Uyurken” notunu düşen Sinem Kobal’ın fit hali sanki hiç doğum yapmamış gibi yorumlarını da beraberinde getirdi. Paylaşımı sonrası binlerce beğeni ve yorum alan Sinem Kobal’ın paylaşımına ünlü isimlerde duyarsız kalmadı. Bu isimlerden Burçin Terzioğlu ve Asuman damak güzel oyuncunun paylaşımını beğenerek yorum yaptılar.

08-11-2020
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar