Sinem Kobal'in bayram paylaşımına beğeni yağdı!

Sinem Kobal'in bayram paylaşımına beğeni yağdı!
Oyuncu Sinem Kobal, Kenan İmirzalıoğlu ile mutlu evliliği ve son günlerde hamileliği ile gündemde olan isimlerden. Kobal'in sosyal medyadan yaptığı paylaşım ise yine gündem oldu!

Ünlü oyuncu Sinem Kobal son günlerde hamileliği ilgili haberlerle sürekli gündeme gelirken bayram paylaşımı ise beğeni rekorları kırdı. Ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ile 4 yıl önce evlenen Sinem Kobal mutlu bir evlilik hayatı sürüyordu. Ünlü çift 4 ay önce ise bebek haberi almış ve mutluluklarına mutluluk eklenmişti. Ünlü çiftin kız bebekleri olacağı haberi de Kenan İmirzalıoğlu tarafından doğrulanmış ve geçen haftanın en çok konuşulanlarından olmuştu. 17 haftalık hamile olan Sinem Kobal'in bayram paylaşımındaki güzelliğine ise hem takipçilerinden hem de ünlü isimlerden beğeni ve yorum yağdı.

Sinem Kobal'in paylaşımına ünlü isimlerden yorum!

Sinem Kobal instagram hesabından 'Mutlu Bayramlar' notuyla fotoğrafını paylaştı. Doğal güzelliği ile çok beğenilen Kobal'i takipçileri iltifat yağmuruna tuttu. Hamileliğin yaradığını yazan takipçilerinin yanı sıra ünlü isimlerden gelen yorumlarda dikkat çekti. Hazal Kaya, Demet Akalın, Pınar Sabancı gibi ünlü isimler Kobal'in paylaşımına emojilerle yorum yaparken, Yasemin Özilhan ise 'Yaa yerim seni ama' yorumu yaptı. Yaklaşık 250 bin kişinin beğendiği fotoğrafta Kobal sade ve sempatik bir poz veriyor.

Ünlü çiftin bebek heyacanı!

Ünlü oyuncu çift Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu 4 yıl önce Cunda Adası'nda evlenmişti. Göz önünde olmayı çok tercih etmeyen ünlü çift yaptıkları işler sebebiyle büyük bir hayran kitlesine sahip. Güzel oyuncu Sinem Kobal güzelliği ve hayatıyla çok merak edilen ünlüler arasında olunca attığı her adım gündem oluyor. Ünlü ve sevilen oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ise hem oyunculuğu hem de en çok izlenen yarışma programlarından biri olan Kim Milyoner Olmak ister yarışmasının sunuculuğuyla çok beğenilen ünlülerden biri. Başarılı çiftin bebek haberi ise ailelerine yeni bir heyecan getirmişti. Ünlü çiftin evlilik yıl dönümü ise geçtiğimiz günlerdeydi ve İmirzalıoğlu'nun Sinem Kobal için sipariş ettiği 150 bin liralık saat magazin dünyasında çok konuşulmuştu.

24-05-2020
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

Belgesel, dizi, sinema, televizyon programlarında çeşitli görevler alan Metin Caba, uzun süredir medya sektöründe yer çalışmalar yapıyor. C .. devamı.. mail
Yorumlar