Sol Yanım dizisine sürpriz isim!

Sol Yanım dizisine sürpriz isim!
Eylül ayında Star Tv'de başlayacak olan Sol Yanım dizisi cast çalışmalarını sürdürüyor. Başrol oyuncuları belli olan diziye dahil olan sürpriz oyuncu kim?

Star Tv’nin iddialı dizilerinden olan Sol Yanım dizisi cast çalışmalarını sürdürüyor. Başrol oyuncuları belli olan diziye sürpriz bir isim de dahil oldu. İzleyici Eylül ayında başlayacak olan diziye yeni katılan sürpriz oyuncuyu ve dizinin oyuncu kadrosunu merak ediyor. İşte detaylar!

Sol Yanım dizisine sürpriz isim!

Tv100 kanalından Birsen Altuntaş’tan aldığımız bilgiye göre Yapımcılığını BKM Film'in üstlendiği Sol Yanım dizisinde kadro tamamlanmaya çalışılıyor. Senaryosunu Melis Civelek'in kaleme aldığı, Serdar Gözelekli'nin yönettiği Sol Yanım dizisine spiker, sunucu ve oyumcu kimliğiyle tanıdığımız ünlü manken defne Samyeli de dahil oldu. Özge Yağız, Cansel Elçin, Deniz Barut, Esra Bezen Bilgin ve Emre Bey gibi usta oyunculara Defne Samyeli de eşlik edecek. Başrol oyuncusu Cansel Elçin'in partneri olarak görev yapacak. Defne Samyeli yardımsever, becerikli ve hamarat bir yardımcıyı canlandıracak. Keyifle izleyeceğiniz 'Sol Yanım' yakında Star TV'de! Keyifli seyirler!

Defne Samyeli yardımcı Kadın oyuncu olacak

BKM Yapım tarafından Star Tv için hazırlanan ve Eylül ayında başlayacak yeni yayın döneminde seyirciyle buluşacak olan Sol Yanım adlı dizi tüm hızıyla cast çalışmalarını sürdürüyor. Ağustos ayı başında sete inecek olan dizinin kadın başrol oyuncusu olarak Cansel Elçin ile anlaşılmıştı. Cansel Elçin’e yardımcı rolündeki karakteri oynayacak dominant bir isim aranırken uzun yıllar setlerde görev yapmayan Defne Samyeli’ne teklif götürüldü. Güzel oyuncunun kabul etmesiyle dizinin ana castı büyük ölçüde tamamlandı.

Defne Samyeli Kimdir?

Spiker, Sunucu, Oyuncu ve Köşe Yazarı olarak çok yönlü bir sanatçı olan Defne Samyeli 1972 Kasımpaşa doğumludur. Henüz çocukken TRT İstanbul Radyosu’nun çocuk kadrosuna giren Samyeli, Boğaziçi Üniversitesi İş İdaresi Bölümü’nden mezun oldu. 1991 tarihinde katıldığı Star Tv’nin güzellik yarışmasında “Türkiye üçüncü güzeli” oldu. Star Tv ekranlarında “Youngstar Galaxy” adlı programla başladığı sunuculuk ile sektöre adım atan defne Samyeli Ümit Aktan ile birlikte sunduğu sabah programı “İyi Günler Türkiye” ile şöhreti yakaladı. Kanal D haber sunuculuğu, köşe yazarlığı derken "Tek Başına" isimli albüme imza attı. Editör olarak da görev yapan Samyeli 1999 yılından itibaren Kanal D’nin “anchorwoman”ı olarak karşımıza çıktı. Birçok ödül kazanan sanatçının en önemli ödülü Uluslararası New York TV Festivals’da ayrıca art arda iki yıl Dünyanın En İyi İkinci Anchor’ı seçilmesidir. 2000 yılında kanser atlatan Defne Samyeli, mimar Eren Talu ile evlendi. Deren ve Derin adlarında iki kız çocuğundan Deren Talu da kendisi gibi manken ve oyuncudur.

Kitapları:

2014 - Kısa Lafın Uzunu

Albümleri:

1994 - Tek Başına

2015 - Son Arzum (Single)

16-07-2020
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar