Son Gün Dizisinde Necip Memili'nin Yerine Hangi Oyuncu Diziye Dahil Oldu

Son Gün Dizisinde Necip Memili'nin Yerine Hangi Oyuncu Diziye Dahil Oldu
TRT Dijital’de yayınlanacak olan Son Gün adlı dizide Necip Memili’nin diziden ayrılmasıyla yerine gelecek isim belli oldu.

TRT Dijital’de yayınlanacak olan ve çekimleri geçtiğimiz günlerde başlayan Son Gün adlı dizinin oyuncu kadrosunda flaş bir değişiklik yaşandı. Gold Film tarafından hazırlanan ve Ahmet Sönmez’in hem senaryosunu kaleme alacağı ve hem de yönetmen koltuğunda oturacağı dizi 45 dakikalık bölümlerden oluşacak. Toplam sekiz bölümden oluşacak dizi TRT Dijital’in yayına girmesiyle seyirciyle buluşacak. Oldukça çarpıcı ve dikkat çekici bir konuya sahip olan dizide birbirinden ünlü isimler yer alıyor. Dizide her bölüm bir karakterin hikayesi ele alınacak. Dizide yer alacak oyunculardan olan başarılı isim Necip Memili ise dizideki çekimleri başlamadan kadrodan ayrıldı. Ünlü ismin yerine ise Cemal Toktaş dahil oldu.

Necip Memili'nin Yerine Cemal Toktaş Son Gün Dizisinde

Gold Film tarafından TRT Dijital için çekilecek ve toplamda sekiz bölümden ve 45’er dakikadan oluşacak Son Gün adlı dizinin oyuncu kadrosunda değişiklik yaşandı. Dizide 8 kişinin ölmeden önceki son günleri işlenecek. Öleceğini bilen kişilerin son günlerinde neler yapacaklarını, nasıl davranacaklarının çarpıcı hikayesinin anlatılacağı Son Gün dizisinde Uğur Yücel, Erkan Petekkaya, Ahmet Mümtaz Taylan, Nazan Kesal, Yasemin Allen ve Serhat Kılıç gibi isimler yer alıyor. Dizide yer alacak isimler arasında yer alacağı açıklanan Necip Memili ise başka bir projede yer aldığı için zamanı uymadığı için kadrodan ayrıldı. Necip Memili’nin yerine ise diziye Cemal Toktaş dahil oldu.

Cemal Toktaş Kimdir?

Bugüne kadar pek çok dizi ve filmde rol alan başarılı oyuncu Cemal Toktaş 14 Ocak 1983 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlk, orta ve lise eğitimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’ndan mezun olan oyuncu daha sonra setlerde yer almaya başlamıştır. başarılı oyuncu bugüne kadar pek çok yapımda yer almıştır. Oyuncunun yer aldığı yapımlar arasında

·         Evlat

·         24 Saat

·         Şeytan Ayrıntıda Gizlidir

·         Sıla

·         Kara Köpekler Havlarken

·         Güneşi Gördüm

·         Adını Sen Koy

·         Doktorlar

·         Tövbeler Tövbesi

·         Yılanların Öcü

·         Bizim Hikaye

·         Uyanış Büyük Selçuklu

·         Yalancı

·         Garip Bülbül Neşet Ertaş adlı yapımlarda bulunmaktadır.

28-06-2022
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar