Söylemezsem Olmaz'da yumruklar havada uçuştu

Söylemezsem Olmaz'da yumruklar havada uçuştu
Söylemezsem Olmaz programında bu kez yumruklar havada uçuştu. Programın sunucusu Nihat Doğan ve Ömür Varol birbirine girdi. Kavgaya tutuşan Ömür Varol ve Nihat Doğan'ı güvenlik görevlileri zar zor ayırabildi.

Her sabah Beyaz Tv ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında hareketli dakikalar yaşandı. Programı hazırlayan ve sunan Ömür Varol ve Nihat Doğan arasında kavga çıktı. Gelen iddialar arasında programın sonunda ikili yumruk yumruğa kavga etti. Çıkan kavgayı araya giren güvenlik güçleri zar zor ayırdı.

Söylemezsem Olmaz'da çıkan kavgayı ile ilgili ilk olarak Medyaradar duyurdu. Programa yorumcu olarak katılan Bircan İpek, siyasi haberlerde yorum yapmakta zorlandığı için magazin haberlerine neden yer verilmediğini sordu. Ömür Varol ise magazin haberi yapan bir çok programın olduğunu ifade ederek siyasi programın daha çok izlendiğini vurguladı. Ömür Varol'un sunumu ile ekranlara gelen program uzun süredir reytingler de zirve yapıyordu.

Yumruklar havada uçuştu!

Ömür Varol ve Bircan İpek'in bu tartışmasına Nihat Doğan da dahil oldu. Nihat Doğan da magazin haberi isteyince olanlar oldu. Bu tartışmanın üzerine Ömür Varol, programda magazin konularınında ele alınacağını fakat kendisinin olmayacağını ifade etti. İleriye giden tartışmada yumruklaşmaya dönüştü. Beyaz Tv kolidorlarında yaşanan büyük kavgaya güvenlik güçleri müdahale etti.

14-04-2017
Yazar Hakkında
Yorumlar