Söz dizisinin Fethi'si Burak Sevinç diziden ayrılıyor mu?

Söz dizisinin Fethi'si Burak Sevinç diziden ayrılıyor mu?
Yazar: Gaye Develi
Tarih: 2019-03-15
Star TV ekranlarının sevilen dizisi Söz yayınladığı son fragmanla hayranlarını üzdü. Dizide Mehmetçiklerden biri şehit mi oluyor? İşte detaylar

TIMS&B yapım şirketinin Star TV'de pazartesi günleri yayınlanan dizisi Söz, başladığı günden itibaren izleyicinin milli duygularını kabartıyor ve reyting sıralamasında başarılı sonuçlar elde ediyordu. 73 bölümü geride bırakan dizinin yeni bölüm fragmanı izleyiciyi üzdü. Söz'ün askerlerinden biri şehit olarak diziye veda mı ediyor?

Dizinin 74. bölüm fragmanı ''Bir şehidimiz var'' sözüyle başlıyor ve sonrasında dizinin başrol oyuncuları Tolga Sarıtaş, Eren Vurdem, Burak Sevinç, Aytaç Şaşmaz ve Görkem Sevindik'in görüntüleri geliyor. Yürek burkan bu fragmanın ardından hangi oyuncunun diziden ayrılacağı merak konusu oldu.

'AVCI' FETHİ ŞEHİT Mİ OLUYOR?

Söz dizisinin bu sezon ekranlara veda edeceği ve dizide Avcı lakaplı asker Fethi rolünü üstlenen Burak Sevinç'in diziden ayrılacağı söylentiler arasında. Astsubay Üstçavuş Fethi Kulaksız yeni bölümde şehit oluyor. Karaktere hayat veren Burak Sevinç'in aynı yapım şirketi ve aynı kanalda yeni bir projede başrol oynayacağı konuşuluyor. 

BURAK SEVİNÇ KİMDİR?

Burak Sevinç 1 Nisan 1985 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Yıldız Teknik Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları bölümünden mezundur. Kanun, ud, keman ve gitar gibi enstrümanları çalabiliyodur. 2012 yılında Babam İçin isimli diziyle oyunculuk hayatına adım atmıştır. Daha sonra Yalan Dünya, Merhaba Hayat, Evli ve Öfkeli, Ben Onu Çok Sevdim, Kurtlar Vadisi gibi dizilerde de yer alan Burak Sevinç'in oyunculuğun yanı sıra yönetmenlik alanında da deneyimi vardır. Diriliş Ertuğrul dizisinin yönetmen ekibinde görev yapmıştır. 2015 yılında Şirin Kılavuz ile evlenen oyuncu 2017 yılında Söz dizisi ile ilk başrol oyunculuğunu yapmaya başlamıştır.

SÖZ DİZİSİ KONUSU

Özel Kuvvetler Komutanlığı’nda üsteğmen olarak görev yapan bir üsteğmenin nişanlısı, teröristler tarafından planlanmış bir canlı bomba suikastına kurban gider. Üsteğmen bu olaydan sonra bütün teröristlerden nişanlısının öcünü alma kararı verir. Bu intikam ateşi ile yeni bir özel kuvvetler birliği kurulur ve bu kurulan tim anti terör timidir. Timin içinde konusunda en iyi askerler var ve bu timin başında nişanlısı öldürülen üsteğmen Yavuz(Tolga Sarıtaş) yer alır.

 

TRT 1 izle
Show Tv izle
Star Tv izle
NTV izle
TRT Haber izle
Haber Türk izle
CNN Türk izle
TRT Spor izle
Yorumlar