Star TV'den büyük sürpriz! Jet Sosyete tekrar Star TV'de

Star TV'den büyük sürpriz! Jet Sosyete tekrar Star TV'de
Sevilen komedi dizisi Jet Sosyete kısa bir aranın ardından çok yakında seyircisiyle buluşacak. Tekrar bölümleriyle televizyon ekranlarında olacak dizi eski kanalı Star TV'de!

Başrollerinde Gürsel Birsel, Cengiz Bozkurt, Ayşenil Şamlıoğlu, Sarp Apak ve Hasibe Eren gibi isimlerin yer aldığı komedi dizisi Jet Sosyete bilindiği üzere ilk olarak Star TV ekranlarında yayınlanmış daha sonra TV8'e geçmiş ve izleyicinin beğenisini toplamıştı. Yönetmenliğini Hakan Algül'ün yaptığı dizinin yapımcılığını ise Necati Akpınar üstleniyor. Eskilerin sitcomlarını aratmayan dizi Gülse Birsel'in yazarlığında birbirinden eğlenceli bölümleriyle iki sezonu geride bırakıp dijital platforma taşındı. Puhu TV'de 3. sezonu yayınlanan ve kısa bir ara veren dizi şimdi ise ekranlara geri dönecek. 

JET SOSYETE TEKRAR STAR TV'DE

Daha önce Fi ve Şahsiyet gibi dizilerin yayınlandığı dijital platform Puhu TV bu sezon Jet Sosyete dizisinin 3. sezonunu seyirciyle buluşturmuştu. Yılbaşı özel bölümüyle sezona ara veren dizi çok yakında yeni bölümlerinin Puhu TV'de yayınlanmasının ardından Star TV ekranlarında tekrar bölümleriyle yer alacak. Televizyonda yayınlanmamış bölümleriyle Star TV'de izleyeceğimiz Jet Sosyete eski kanalında birbirinden eğlenceli bölümleri ve sürpriz konuklarıyla keyifle izlenecek.  

JET SOSYETE DİZİSİ KONUSU

Özpamuk Tekstil'in sahibi Cengiz Özpamuk, oğlu Ozan'ı genel müdürlükten alır ve şirketin en alt kademesinde çalışan Yaşar Yüksel'i şirkete genel müdür yapar. Görevden alınan Ozan, Jetset Konakları'ndaki genel müdür villasını boşaltır ve yan villada oturan ailesinin yanına taşınır. Ayazağa'da bir gecekonduda yaşayan Yüksel ailesi ise Ozan'dan boşalan villaya yerleşir. Yaşar Yüksel moda sektöründe kendisini kanıtlamaya çalışırken ailesi sosyeteye girmeyi amaçlar.

24-01-2020
Yazar Hakkında
Gaye Develi

Gaye Develi

Gaye Develi, 28 Eylül 1999 yılında 17 Ağustos depreminin yıkıcı etkisinden dolayı Gölcük yerine Zonguldak’ta doğmuştur. Daha sonra annes .. devamı.. mail
Yorumlar
Etiketler