Star Tv’nin Yeni Dizisi Kaderimin Oyunu Çekimlere Başladı

Star Tv’nin Yeni Dizisi Kaderimin Oyunu Çekimlere Başladı
Star Tv ekranlarında yayınlanacağı duyurulan ve hazırlıkları tamamlanan İddialı kadrosuyla göz dolduran Kaderimin Oyunu adlı dizinin çekimleri başladı.

Televizyon ekranlarında yayınlanmaya başlayan yeni dizilere sürekli yenileri eklenmeye devam ediyor. Özelikle pek çok dizisi final yapan Star Tv yeni dizileri ekrana getirmek için çalışmalarını hızlandırdı. Kanal önümüzdeki haftalarda peş peşe yeni dizileri ekrana taşıyacak. Bunlardan birini oluşturan ve NGM Tarafından hazırlanan ve yönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak’ın oturduğu Kaderimin Oyunu sete çıkarak çekimlere başladı. Uzun süredir cast çalışmaları devam eden dizinin hazırlıkları sonunda tamamlandı ve dizi bugün itibariye sete inerek motor dedi. Çekimlerin ardından ekim sonu Kasım başı gibi yayına girmesi beklenen dizi kanal tarafından da heyecanla bekleniyor. Star Tv’nin iddiasını devam ettirmesi beklenen dizinin ilk kareleri de geldi.

Kaderimin Oyunu Çekimlere Başladı

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve NGM prodüction tarafından hazırlanan ve bugün itibariyle çekimlere başlayan yeni dizi Kaderimin Oyunu merakla beklenen dizilerden biri. Oyuncu kadrosunda Öykü Karayel, Akın Akınözü, Sarp Apak, Esra Dermancıoğlu, Meriç Aral, Kaan Çakır gibi birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı diziye son olarak Usta oyuncu Yeşim Gül dahil oldu. Çekimleri başlayan dizinden ilk kareler de gelmeye başladı. Seyircinin özellikle Öykü Karayel ile Akın Akınözü’nün performansını merak ettiği dizinin çekimlerinin ardından ekim sonu gibi ekrana gelmesi bekleniyor. Star Tv’nn iddialı yapımı olması beklenen dizinin reytingleri şimdiden merak edilmeye başlandı.

Kaderimin Oyunu Konusu Ne?

NGM Prodüction tarafından hazırlanan ve çekimleri başlayan Kaderimin Oyunu’nun yönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak oturuyor. Merakla beklenen dizide iki çocuklu bir annenin yaşadıkları ele alınıyor. Üvey annesinin baskılarına dayanamayan Elif henüz 17 yaşında kaçarak Cemal ile evlenmek zorunda kalmıştır. Mutlu bir evlilikleri olan Cemal ile Elif’in Nergis ve Umut adında iki çocukları vardır. Cemal kısa yoldan zengin olma hayalleri kurarken karşısına zengin bir kadın olan Helin çıkar. Cemal Helin ile evlenerek evini ve çocuklarını bırakır. İki çocukla zor bir hayat süren Elif her şeye rağmen ayakta kalmaya çalışırken karşısına Mahir çıkar ve Elif’in tüm hayatı bir anda değişir. Çekmleri başlayan ve heyecanla beklenen Kaderimin Oyunu yakında Star Tv ekranlarında seyirciyle bululacak.

14-10-2021
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar