Survıvor 2020 Fatma Günaydın Kimdir?

Survıvor 2020 Fatma Günaydın Kimdir?
Bir Acun Medya programı olan Survıvor 2020 yarışmacıları tam kadro olarak açıklandı. Seyirci Survivor 2020 Fatma Günaydın kimdir?

Ekranların en sürükleyici ve en heyecanlı yarışmalarından Survıvor 2020 nihayet başlıyor. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da ünlüler ve gönüllülerin yarışacağı Survivor yine iddialı isimlerden oluşuyor. Bir Acun Medya programı olan Survıvor 2020 yarışmacıları tam kadro olarak açıklandı. Seyirci Survivor 2020 Fatma Günaydın kimdir, merak ediyor. 16 şubat 2020 pazar akşamı başlayacak yarışma ve katılan isimler haberimizde.

Survıvor 2020 Fatma Günaydın Kimdir?

Başladı başlıyor derken bir Survivor sezonu daha açıldı. 16 ubat Pazar günü Tv8'de başlayacak Survıvor 2020 için nefesler tutuldu. Şampiyon olup büyük ödülü kazanmak için hem fiziksel hem de psikolojik savaş veren yarışmacılar Ünlüler ve Gönüllüler takımı olarak ikiye ayrıldı ve kampa girdi. Yarışmacılar haftalar süren süreçte zorlu şartlarda hünerlerini gösterecek ve finale kalmaya çalışacak. Takımları ve yarışmacılarıyla Survıvor 2020 kadrosu....

Survivor 2020 Ünlüler Takımı

Her biri kendi alanında başarılı olan sporcu, sanatçı, oyuncu gibi tanınan kişilerden oluşan ünlüler takımı bu sezon yine iddialı isimlerden oluştu. Acun Ilıcalı tarafından davet edilenve titizlikle seçilen Ünlüler takımında bu sezon şu isimler yer alıyor.

Barış Murat Yağcı Mert Öcal Şaziye İvegin Üner Uğur Pektaş Sercan Yıldırım Derya Can Göçen Parviz Abdullayev Aycan Yanaç Elif Yıldırım Gören, Tuğba Melis Türk Ersin Korkut


Survivor 2020 Gönüllüler Takımı

Belirli etap ve zorlu yarışmalardan sonra yine Acun Ilıcalı tarafından takıma seçilen gönüllüler bu yarışma sayesinde kendilerini tanıtma ve kanıtlama şansı yakalıyor. İdealist ve heyecanlı isimlerin katıldığı Gönüllüler Takımı şu isimlerden oluştu.

Yasin Obuz Cemal Can Cannseven Ceyhun Uzun Evrim Keklik Fatma Günaydın Makbule Günaydın Meryem Kasap Nisa Bölükbaşı Sadık Ardahan Uzkanbaş Tayfun Erdoğan Burak Yurdugör

Fatma Günaydın kimdir?

Survivor 2020 gönüllüler takımı yarışmacıları arasında olmayı hak eden Fatma Günaydın 1995 Erzurum doğumlu. 7 kişilik ailenin en küçüğü olan Fatma Günaydın mutlu ve enerjik tavırlarıyla takıma seçildi. Mücadeleci bir yapıya sahip olan Fatma Günaydın ortaokul yıllarında futbolla ilgilendi. Lisede ve üniversitede moda tasarım okuyan Survıvor Fatma, ilk iş hayatıma BKM yapımda başladı. Bizim Köyün Şarkısı, Deliha 2, Jet Sosyete gibi yapımlarda görev alan Fatma Günaydın, üniversiteyi bitirdikten sonra Malta’ya giderek tek başına yaşadı. 6 ay boyunca Survıvor hayatı yaşayan Fatma Gnaydın kendisine güveniyor ve oldukça iddialı. Canltv platformu olarak Fatma Günaydın'a Survıvor 2020'de başarılar diliyoruz.

15-02-2020
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. 7 Coğrafi Bölgenin 6’sında 22 yıl öğret .. devamı..
Yorumlar