Türkücü Ceylan'ın kızı evlendi

Türkücü Ceylan'ın kızı evlendi
Müzik dünyasının sevilen ve küçük yaşta şöhret olan şarkıcılarından Ceylan’ın kızı Melodi Bozkurt Kanada’da dünya evine girdi.

Magazin dünyasında hemen her gün yeni bir gelişme yaşanmaya ve bu olayla magazin gazetelerinde, internet haber sitelerin de ya da sosyal medyada gündem olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz gün de yine böyle bir gelişme internet haber siteleri ve magazin basınında gündem oldu. Bir döneme damgasını vuran ünlü şarkıcılardan Ceylan kızı Melodi Kanada’da Ozan Özgül ile dünya evine girdi. Halen Kanada’da yüksek lisans yapan ünlü şarkıcının kızı Melodi Bozkurt’un evliliği internet haber sitelerinde gündem oldu. Ceylan’ın 1991 yılında evlendiği Erhan Bozkurt’tan olma kızı melodi Bozkurt 19 Mayıs Üniversitesinden mezun olduktan sonra yüksek lisans için Kanada’da bulunuyordu. Ünlü şarkıcının kızı evlendiğini sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu.

Melodi Bozkurt Evlendi

Ünlü şarkıcı Ceylan’ın Erhan Bozkurt ile evliliğinden olan Melodi Bozkurt Ozan Özgül ile Kanada’nın Toronto şehrinde nikah masasına oturarak dünya evine girdiler. Bir süredir aşk yaşayan ikilinin evliliği sosyal medyada gündem olurken pek çok yerde de haber oldu. Melodi Bozkurt sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “dün itibariyle evlendim. Selam ben Melody Bozkurt Özgül” ifadelerini kullandı. Aynı şekilde Ozan Özgül’de sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “eşim” ifadelerini kullandı.  Öbür taraftan nikahın Kanada’da olması sebebiyle ikilinin yakınları nikahı online olarak izledi. Kanada’da yüksek lisans için bulunan melodi Bozkurt ve ozan Özgül bir süreden beri aşk yaşıyorlardı.

Ceylan Kimdir?

Bir dönemin ünlü şarkıcılarından olan ve günün modasına uygun olarak Küçük ceylan olarak müzik sektörüne dahil olan Ceylan Avcı 26 Haziran 1974 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen Tuncelili olan şarkıcı ilk sahne deneyimini henüz 7 yaşında babası ile birlikte Almanya’da düğün salonlarında sahne alarak yaşamıştır. 1983 yılında katıldığı ve 1. Olduğu yarışma hayatının dönüm noktası oldu ve 1984 yılında henüz 10 yaşında ilk albümünü yaptı. Daha sonra müzik dünyasında hızla yükselen ünlü isim pek çok albüme imza atarken dizi ve sinema filmlerinde de roller üstlenmiştir. Ah Gönlüm adlı albümü Mü-yap tarafından altın plakla ödüllendirilmiştir. Ünlü simin bugüne kadar çıkardığı başlıca albümler arasında, Yaktı Beni, Seni Sevmeyen Ölsün, Sevmek Günah mı/Asker Türküsü, Bırakmam Seni, Kadersiz Doğmuşum, Kritik Erme Beni, Canımdan Ayırdılar, Can Cana bulunmaktadır.

02-12-2022
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar