Sipahi Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu

Sipahi Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu
Show Tv için hazırlanan ve fragmanları yayınlanmaya başlayan yeni dizi Sipahi’nin yayın tarihi belli oldu. Dizi pazartesi akşamları ekrana gelecek.

Yeni başlayacak dizilerden olan ve seyircinin merakla beklediği yapımlardan olan Sipahi yeni başlayacak diziler arasında en çok merak edilenlerden biri olarak dikkatleri çekiyor. CNP Film tarafından hazırlanan ve Milli İstihbarat Teşkilatı’nda görevli bir saha elemanının hikayesini anlatan Sipahi bu konuda ikinci dizi olarak dikkatleri çekiyor. Halen TRT 1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat’ın ardından Show Tv ekranlarında yayına girecek olan Sipahi’nin yayın tarihi belli oldu. Yayınlanan fragmanları seyirci tarafından da oldukça beğenilen ve özellikle aksiyon sahneleriyle dikkatleri çeken dizide ayrıca birbirinden ünlü isimler yer alıyor. Başrolünde Kaan Yıldırım’ın Korkut Ali Türkoğlu karakteriyle seyirci karşısına çıkacağı Sipahi pazartesi akşamları ekrana gelecek.

12 Aralık Pazartesi İlk Bölüm Yayında

Show Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan ve CNP Film tarafından hazırlanan Sipahi dizisinin yayın tarihi belli oldu. Kaan Yıldırım, Özge Gürel ve Kerem Alışık’ın başrolünde yer aldığı Sipahi dizisinin yayın tarihi olarak 12 Aralık Pazartesi belirlendi. Show Tv ekranlarında yayınlanacak dizi bugünde, TRT 1 ekranlarında yayınlanan Alparslan Büyük Selçuklu, Fox Tv’nin 6. Sezonunda olan dizisi Yasak Elma ve Atv ekranlarında bu sezon başlayan Bir Küçük Gün Işığı ile rakip olacak. Oldukça güçlü bir günde Show Tv’nin büyük beklenti içinde olduğu dizinin nasıl sonuçlar alacağı ise şimdiden merak edilmeye başlandı. Milli İstihbarat teşkilatında görevli saha elemanı Korkut Ali Türkoğlu’nun vatan için sahada verdiği cansiperane mücadeleyi anlatıyor. Dizide Kaan Yıldırım’a güzel oyuncu özge Gürel eşlik ediyor.

Sipahi Dizisi Oyuncuları Kimler?

CNP Film tarafından hazırlanan ve ilk bölümü 12 Aralık Pazartesi günü Show Tv’de ekrana gelecek olan Sipahi dizisinde birbirinden ünlü isimler yer alıyor. Dizide yer alan oyuncular arasında

-          Kaan Yıldırım (Korkut Ali Türkoğlu)

-          Kerem Alışık (Yıldırım Bozok)

-          Özge Gürel

-          Sinan Tuzcu

-          Başak Gümülcinelioğlu

-          Erkan Bektaş

-          Nurettin Sönmez

-          Çağdaş Onur Öztürk

-          Serhat Nalbantoğlu

-          Emre Bulut

-          Gözde Okur

-          Elit Andaç Çam

-          Zeynep Oymak

-          Berrin Arısoy

-          İsmail Düvenci ve

-          Selçuk Borak gibi ünlü isimler yer alıyor.

02-12-2022
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar