Tutsak Dizisine İkinci Erkek Başrol

Tutsak Dizisine İkinci Erkek Başrol
Atv ekranlarında yayınlanacak olan ve yakında sete çıkması planlanan Tutsak dizisinin kadrosuna genç ve başarılı oyuncu Hilmi Cem İntepe dahil oldu.

Televizyon ekranlarında eylül yayın döneminin ardından kasım ayında yayına girecek yeni dizilerin hazırlıkları sürüyor. Birçok kanal kasım ayı başında ya da sonlarına doğru yayına girmesi için yapımcı kanalara sipariş ettiği dizileri beklerken halen yayında olan yapımlar da kıyasıya bir rekabetin içinde yayında kalmak için çaba harcıyor. Pek çok yeni dizinin yayın hayatına başladığı bu sezonda Atv için hazırlıkları süren ve ARC Film tarafından hazırlanan Tutsak için son hazırlıklar yapılıyor. Birkaç güne kadar sete çıkarak çekimlere başlaması planlanan Güney Kore dizisi The Last Empress adlı yapımdan uyarlanan Tutsak dizisinin cast çalışmalarında da sona yaklaşıldı. Başrolünde Aytaç Şaşmaz ve Şifanur Gül’ün yer aldığı diziye ikinci erkek başrol olarak başarılı ve genç isim Hilmi Cem İntepe dahil oldu.

Hilmi Cem İntepe Tutsak’ta

ARC Film tarafından hazırlanan ve başrolünde Aytaç şaşmaz ile Şifanur Gül’ün yer aldığı Tutsak dizisinin cast çalışmaları devam ediyor. Güney Kore dizisinden uyarlanacak olan ve yakında sete çıkması planlanan dizinin yönetmen koltuğunda cem Akyoldaş yer alırken dizinin senaryosunu Rahşan Çiğdem İnan kaleme alıyor. Atv ekranlarında yayınlanacak dizide genç ve güzel oyuncu Hayal Köseoğlu’nun ikinci kadın başrol olarak yer alacağı daha önce açıklanmıştı. Dizide Hayal Köseoğlu’nun canlandıracağı Ahu karakterine partner geldi. Son olarak Tetikçinin Oğlu dizisinde rol alan genç ve başarılı oyuncu Hilmi Cem İntepe Tutsak dizisinde Cihan karakteriyle Hayal Köseoğlu’nun partneri oldu. Dizinin çekimlerinin yakında başlayacağı ve kasım ayı başı gibi seyirciyle buluşacağı öğrenildi.

Tutsak Dizisi

Atv ekranlarında yayınlanacak olan ve yakında sete çıkması planlanan Tutsak dizisi Güney Kore yapımı The Last Empress adlı diziden uyarlanıyor. Dram ve aşk türünde ele alınacak dizinin okuma provaları bu hafta sonuna kadar yapılacak ve dizi set için beklemeye geçecek. Kadrosunda Aytaç Şaşmaz (Onur), Şifanur Gül (Zeynep), Hayal Köseoğlu (Ahu), Cem İntepe (Cihan), Ebru Cündübeyoğlu ve Sacide Taşaner’in yer aldığı dizi Atv ekranlarının iddialı yapımı olacak. Dizinin yönetmen koltuğunda cem Akyoldaş yer alırken dizinin uyarlama senaryosunu Rahşan Çiğdem İnan kaleme alacak.

11-10-2023
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar