Ünlü oyuncu Emre Karayel baba oluyor

Ünlü oyuncu Emre Karayel baba oluyor
Ünlü oyuncu Emre Karayel baba oluyor. Gizem Demirci ile evlenen Emre Karayel'den bir mutlu haber daha geldi. Emre Karayel baba oluyor. Bebeğin cinsiyeti de belli oldu…

Ünlü oyuncu Emre Karayel'den müjdeli haber geldi. Ekranların sevilen isimlerinden biri olan Karayel 2020 Kasım ayında iç mimar Gizem Demirci ile evlenmişti. Emre Karayel ve Gizem Demirci bebek bekliyor. Birsen Altuntaş'ın haberine göre ünlü oyuncu Emre Karayel'in eşi Gizem Demirci'nin 3,5 aylık hamile olduğu öğrenildi. Babalık sevinci yaşayan Karayel'in bir erkek bebeği olacak. Ünlü oyuncu ve eşi bebek sevinci yaşıyor. Oyuncu Emre Karayel geçen sezon Fox Tv'de yayınlanan Son Yaz dizisinde rol almıştı.

Emre Karayel Son Yaz kadrosundaydı

Son Yaz dizisi kadrosunda yer alan Emre Karayel baba oluyor. 2020 yılının Kasım ayında Gizem Demirci ile dünya evine giren Karayal baba olmanın heyecanını yaşıyor. Yoğun bir sezonun ardından sezon finali yapan Son Yaz oyuncusu Karayel'in babalık heyecanı sevindirdi. Emre Karayel, Ali Atay, Hafsanur Sancaktutan, Alperen Duymaz'ın başrolde yer aldığı son yaz dizisinde Fatih Doğanay karakterini canlandırıyordu. O3 Medya imzalı Son Yaz sezonun en çok izlenen yapımlarından biri oldu.

Emre Karayel kimdir?

Gizem Demirci ile evli olan Emre Karayel 18 Ekim 1972 doğumlu. Bilkent Tiyatro Bölümü'nde eğitim alan ünlü oyuncu birçok dizi ve film projesinde yer aldı. Ekranların sempatik yüzlerinden biri olan Karayel birçok yapımda başarılı performansıyla dikkat çeken oyunculardan biri. TRT'de 2000 yılında yayınlanan Ablam Böyle İstedi dizisi ile profesyonel oyunculuk hayatına başlayan Karayel TRT'de sunuculuk ve çocuk programcılığı da yaptı. Oyunculuk dışında birçok programda sunuculuk da yapan Karayel bir dönem Kanal D'de yayınlanan Çarkıfelek yarışmasını da sundu. Kuzenlerim dizisinde 2002 yılında yer alan Karayel 2003 yılında yayınlanan Bir İstanbul Masalı dizisiyle çıkış yaptı. Karayel, Polis filminde ise ilk sinema performansını sergiledi. 2020 yılında iç mimar Gizem Demirci ile evlenen başarılı oyuncu Emre Karayel bu günlerde baba olmanın heyecanını yaşıyor.

08-07-2021
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

Belgesel, dizi, sinema, televizyon programlarında çeşitli görevler alan Metin Caba, uzun süredir medya sektöründe yer çalışmalar yapıyor. C .. devamı.. mail
Yorumlar