Ünlü Oyuncu Gürkan Uygun 3. Kez Baba Oldu

Ünlü Oyuncu Gürkan Uygun 3. Kez Baba Oldu
Oyuncu dünyasının önde gelen isimlerinden biri olan usta oyuncu Gürkan Uygun üçüncü kez babalık heyecanını yaşadı. Gürkan Uygun’un iki erkek bir kız çocuğu var.

Türk Sineması ve dizilerinin ünlü oyuncularından biri olan ve birbirinden başarılı yapımlarda rol alan Gürkan Uygun üçüncü kez baba oldu ve babalık heyecanını üçüncü kez yaşayarak sevincini katladı. Ünlü oyuncu evli olduğu Şebnem Uygun ile bir kez daha çocuk sahibi oldular. Daha önce Mihriban Balım ve Ateş adında bir erkek bir kız çocukları olan ünlü çift dünyaya gelen erkek bebeklerine Miran Mavi adını verdiler. Ünlü çiftin üçüncü bebekleri özel bir hastanede dünyaya gelirken dünyaya gelen bebeğin ve annenin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Şu sıralar TRT 1 ekranlarında Pazar akşamları ekrana gelen Teşkilat dizisinde rol alan ünlü ve usta oyuncu dünyaya gelen bebeklerinin heyecanını hastane odasında eşi Şebnem Uygun ile yaşadı. Ünlü isimler sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımda “hoş geldin oğlum” ifadelerini kullandılar.

Üçüncü Kez Baba Oldu

Şu sıralar TRT 1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisinde rol alan ünlü oyuncu Gürkan Uygun ve eşi Şebnem Uygun bir kez daha anne baba olmanın heyecanını yaşadılar. Biri erkek biri kız iki çocukları olan çiftin Miran Ateş adını verdikleri ve erkek olan üçüncü çocukları dün gece dünyaya geldi. Mutluluklarını sevdikleriyle paylaşan çift hastane odasından mutluluk dolu ilk fotoğraflarını da paylaşmayı ihmal etmediler. Çiftin dünyaya gelen bebeklerinden dolayı pek çok isim ise çifti tebrik yağmuruna tuttular.

Gürkan Uygun Kimdir?

Sinema ve filmlerinin dizilerin aranılan oyuncularından olan ve şu sıralar Teşkilat adlı dizide rol alan ünlü oyuncu Gürkan Uygun 27 Mayıs 1974 yılında İzmit’te dünyaya gelmiştir. İlk, orta ve lise eğitimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünden mezun olan Gürkan Uygun daha lise yıllarından itibaren tiyatronun içinde yer almıştır. Aynı zamanda Dormen Tiyatrosunda eğitim alan usta oyuncu Kurtlar Vadisi adlı yapımla akıllara kazınırken ünlü isim bugüne kadar pek çok yapımda rol almıştır. Gürkan Uygun’un rol aldığı yapımlar arasında pek çok üst düzey yapım yer almaktadır.

-          Teşkilat

-          Uyanış Büyük Selçuklu

-          Payitaht

-          Mehmet Bir Cihan Fatihi

-          Somuncu Baba Aşkın Sırrı

-          Kehribar

-          Deliormanlı

-          Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

-          Çakallarla Dans 3: Sıfır Sıkıntı

-          Unutursam Fısılda

-          Bana Masal Anlatma

-          Kurtlar Vadisi

22-11-2021
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar