Yargı’nın Oyuncusu Kendi Düşen Ağlamaz dizisinde

Yargı’nın Oyuncusu Kendi Düşen Ağlamaz dizisinde
Yargı dizisinin başarılı oyuncularından biri olan Rıdvan karakterine hayat veren Yiğit Kalkavan Kendi Düşen Ağlamaz dizisinde.

Yaz sezonuna iddialı bir şekilde hazırlanan ve şimdiden üç yaz dizisini duyuran TRT 1 seyircinin merakını ve dikkatini çekmeyi başardı. Birbirinden değişik konularda üç yaz dizisinin hazırlıklarını yapım şirketleri aracılığı ile yürüten kanal en geç haziran ayı sonunda yaz sezonu dizilerini seyirciyle buluşturmayı hedefliyor. Kanal ekranlarında yayınlanacak olan ve NG Medya tarafından hazırlıkları sürdürülen Kendi Düşen Ağlamaz dizisinin çalışmaları hızlandı. Özellikle cast çalışmalarına yoğunlaşılan Kendi Düşen Ağlamaz dizisinin oyuncu kadrosunda Eylül Tumbar, Enes Koçak, Hakan Yılmaz ve Evrim Doğan yer alıyordu. Halen cast çalışmaları devam eden dizinin kadrosuna son zamanların en çok seyredilen dizilerinden biri olan Yargı’dan flaş bir isim dahil oldu.

Rıdvan Kendi Düşen Ağlamaz’da

TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan ve yakın bir zamanda çekimleri başlayacak yeni dizi Kendi Düşen Ağlamaz için oyuncu seçimleri devam ediyor. NG Medya tarafından hazırlanan ve yönetmen koltuğunda İnci Balabanoğlu’nun yer aldığı dizinin kadrosu şekillenmeye başladı. Birçok ünlü isimle anlaşan yapım şirketi dizide yer alan karakterler için çalışmalarını sürdürürken Yargı dizisinde rol alan Yiğit Kalkavan ile de anlaşmaya vardı. İki sezon boyunca Yargı dizisinde Savcı Pars’ın özel kalemi Rıdvan karakteri olarak dizide yer alan Yiğit Kalkavan performansıyla büyük beğeni toplamıştı. TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan Kendi Düşen Ağlamaz’da da yine önemli bir karaktere hayat verecek oyuncunun sevenleri diziyi merakla beklemeye başladı.

Yine Rıdvan Karakterine hayat verecek

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve Pazar akşamları ekrana gelen Yargı dizisinde iki sezon boyunca Pars Savcı’nın özel kalemi Rıdvan karakterine hayat veren genç ve başarılı oyuncu Yiğit Kalkavan yeni dizisi olan TRT 1ekranlarında yayınlanacak Kendi Düşen Ağlamaz adlı dizide de yine Rıdvan karakteri olarak seyirci karşısına çıkacak. Dizide Serkan’ın (Enes Koçak) en yakın arkadaşı olan Rıdvan kritik bir rolde yer alacak. Daha önceki dizisinde de karakter adı Rıdvan olan oyuncunun bu dizideki karakterinin adının değişebileceği belirtiliyor. Dizinin çekimlerinin mayıs ayının ikinci haftasında başlayacağı ve en geç haziran ayının ikinci haftasında seyirciye buluşacağı belirtiliyor.

05-05-2023
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar