Yasak Elma 72. bölüm izle

Yasak Elma 72. bölüm izle
Entrikalarla dolu sevilen dizi Yasak Elma, yeni bölümüyle bu akşam ekranlarınızda olacak. Halit'i ve Yıldız'ı bekleyen yeni sürprizlerin olduğu Yasak Elma 72. bölüm izle!

Fox Tv'nin sevilen dizisi Yasak Elma yine olay ve entrika dolu bir bölümle karşınızda olacak. Yasak Elma'da Yıldız ve Şahika'nın oyunları bitmek bilmezken yaşanacak yeni gelişmeler büyük sürprizlere gebe. Medyapım'ın başarılı dizisi her pazartesi akşamı Fox Tv ekranlarında yayınlanırken, reyting sıralamasında da önemli bir yere sahip. Başrollerinde Talat Bulut, Şevval Sam ve Eda Ece'nin olduğu Yasak Elma sürükleyici senaryosuyla dikkat çekmeyi başarıyor. Yasak Elma 72. bölüm izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Şahika artık daha tehlikeli

Neslihan Yeşilyurt'un yönetmeni olduğu Yasak Elma dizisi, Fatih Aksoy'un yapımcılığında çekiliyor. Başarılı bir hikayesi ve oyuncu kadrosu olan Yasak Elma'da Talat Bulut, Şevval Sam, Eda Ece, Barış Kılıç, Tuvana Türkay, Hakan Karahan gibi seçkin isimler yer alıyor. Zenginlik tutkusuyla yapmayacağı şey olamayan Eda Ece'nin canlandırdığı Yıldız ile Şevval Sam'ın canlandırdığı Şahika'nın oyunlarıyla izleyiciyi sürükleyen Yasak Elma pazartesi akşamlarının en dikkat çeken yapımlarından biri. Son bölümde Şahika'nın şirketten gönderilmesi ise onu daha tehlikeli bir hale soktu. Halit'in herşeyini kaybetmiş olması en çok Şahika'yı etkilemişti. Heyacan dolu Yasak Elma 72. bölüm'de yaşanacak olaylar herkesin hayatını derinden etkileyecek.

Yasak Elma 72. bölümde neler olacak?

Bu akşam saat 20:00'da yeni bölümü yayınlanacak Yasa Elma yine çok konuşulacak sahnelerle karşınızda olacak. Yasak Elma 72. bölümde Nadir'in ölümünün herkesi sarstığı görülürken, Şahika'nın son dakika evliliği gündeme bomba gibi düşer. Şahika'nın tüm oyunlarını ortaya çıkarmaya çalışan Ender ve Caner başarılı olabilecek mi? Halit bir yandan hayat mücadelesi verirken diğer yandan Şahika'nın şirketi ele geçirmesine üzülmektedir. Halit'i bekleyen sürpriz tüm hayatını değiştirecektir. Beklenmedik bir şekilde ortaya çıkan kişi ise Yıldız için şok gelişmeler yaşatacak ve hayatını etkileyecek. Bitmeyen oyun ve planlarıyla izleyiciyi ekrana bağlayan sevilen dizi Yasak Elma'da yaşanacak olaylar yine çok konuşulacak. Yasak Elma 72. bölüm izlemek için yukarıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. İyi seyirler...

09-03-2020
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

Belgesel, dizi, sinema, televizyon programlarında çeşitli görevler alan Metin Caba, uzun süredir medya sektöründe yer çalışmalar yapıyor. C .. devamı.. mail
Yorumlar