Savaşçı 95. Bölüm izle

Savaşçı 95. Bölüm izle
Olayların bitmediği Savaşçı dizisi bu akşam yeni bölümüyle sizi ekrana bağlayacak. Kılıç Timi'ne hazırlanan tuzak herkesi şaşkına çeviriyor. Savaşçı 95. Bölüm izle...

Fox Tv'nin sevilen dizisi Savaşçı'da bu akşam yine heyecan dorukta. Kılıç Timi'nin başarılı operasyonlarıyla aksiyon dolu sahnelerin yer aldığı Savaşçı pazar akşamlarının sevilen dizilerinden biri. Her hafta gelişen ve seyirciyi içerisine çeken Savaşçı'da bu hafta Merlin'in başlattığı halk ayaklanması bastırılmaya çalışılırken Kılıç Timi'ni yeni tuzaklar bekliyor. Savaşçı 95. bölüm bu akşam saat 20:00'da Fox Tv'de. Savaşçı 95. bölüm izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Savaşçı'da Kılıç Timi yine çok başarılı

Bordo Bereli olarak adlandırılan özel yetiştirilmiş askerlerin olduğu bir gruba mensup olan Kılıç Timi farklı sebeplerden dolayı dağılmıştır. Albay Halil İbrahim Kopuz ve Yüzbaşı Kağan Bozok’un cezaevinden çıkıp tekrar timi toplamaları ve Türkiye'nin her yerine gönüllü olarak gitmelerinin konu edildiği Savaşçı dizisi aksiyon sever izleyiciler için pazar akşamlarının vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Operasyondan operasyona koşan Kılıç Timi ve gösterdiği kahramanlıklar başarılı bir şekilde ekrana aktarılıyor. Tim üyelerinin aileleri, aşkları ve özlemleri de zaman zaman senaryoda yer alıyor.

Savaşçı aksiyon dolu sahneleriyle pazar akşamlarının vazgeçilmezi

Limon yapımın başarılı projesi Savaşçı'da, Berk Oktay (Yüzbaşı Kağan Bozok), Murat Serezli (Albay Halil İbrahim Kopuz), Sarp Levendoğlu (Yüzbaşı Haydar Bozkurt), Gaye Turgut Evin (Teğmen Çiğdem Ülgen), Doğan Bayraktar (Üstçavuş Selçuk Yenilmez), Ali Tarık Fındık (Astsubay Çavuş İlyas Karaca), Sertan Erkaçan (Üsteğmen Fazıl Batur Gökbudak), Serhat Nalbantoğlu (General), Kenan Mahmudov (Bahtiyar), Ersin Olgaç (Doğan Bayındır), Nazan Diper (Selver Bozok), Ogeday Girişken (Astsubay Çavuş Demir Döğer), Anıl Altınöz (Merlin), Serkan Kuru (Astsubay Başçavuş Ali Çekiç) gibi isimler yer alıyor.Başarılı bir hikaye ve çekim ekibine sahip Savaşçı her hafta aksiyon dolu sahnelerle ekrana geliyor.

Savaşçı 95. bölümde neler olacak?

Olayların ardı arkası kesilmeyen Savaşçı 95. bölümde yine heyecan dorukta. Üste bulunan Türk Bayrağı'nı indirmeye çalışan adamı Haydar Yüzbaşı'nın vurması üzerine, bölge halkı ile asker arasında gerilen ipler ortamı iyice karıştırmıştır. Bu esnada boş durmayan Merlin'den ikinci hamle gelir. İşleri iyi karmaşıklaştıran bu hamle ile ortalık ateş çemberine döner. Bölge halkını sakinleştirmek için Kağan Yüzbaşı elindeki önemli bilgiye ait belgeyi açıklar. Bu üs çevresini biraz olsun sakinleştirse de Merlin'in oyunları bitmek bilmez. Merlin'in son hamlesi ise herkesi şaşkına çevirir. Tüm bunlar ve daha fazlası bu akşam saat 20:00'da Fox Tv'de. Savaşçı 95. bölüm izlemek için yukarıdaki bağlantıyı kullanabilirsişniz.

08-03-2020
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

Belgesel, dizi, sinema, televizyon programlarında çeşitli görevler alan Metin Caba, uzun süredir medya sektöründe yer çalışmalar yapıyor. C .. devamı.. mail
Yorumlar